Wpis z mikrobloga

  • 0
@wczoraj
Mechanik za 150 zł, to jak za darmo, powiedziałem mu czemu ludzie się na to rzucili, po prostu sie opłaca.Zreszta jak zarząd Biedronki zobaczy na co jest popyt to może będą więcej tego typu promocji robic
  • Odpowiedz
@BiletNaKrucjate: @piterRRR: @Hykker Też udało mi się ją dostać, zanim trafiłem na ostatnią chyba w całym mieście, to odwiedziłem trzy biedronki, normalnie jak w lesie w tej Polsce ;) żeby po jednej sztuce na jedną biedronkę dawać w stu tysięcznym mieście to już jest lekka przesada, kurde miała być czarna ale, z braku laku i kit dobry więc jest biała ;P
  • Odpowiedz
Oby wypuścili jeszcze tą klawiaturkę na rynek w najbliższym czasie... przegryw motzno bo się teraz nie załapałem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Na upartego ściągnę z niemieckiego amazona coś w podobnej cenie, ale mieć na półce i kupić w biedrze to nie to samo :/ @Hykker dacie radę?
  • Odpowiedz
@pradzio1: przeciez za jakies 30 zeta wiecej masz mechanika zalmana, sprawdzony sprzet, ktory jest na rynku kilka dobrych lat, nie chce wam zle zyczyc ale nie placzcie jak za kilka miesiecy klawisze beda ciezko chodzic
  • Odpowiedz
Ehh... A w innej recenzji gościu twierdzi, że klawisze mają liniowy opór. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Hykker - jak to jest? Jakie tam są przełączniki? Do jakich Cherry MX najbliżej?
  • Odpowiedz