Wpis z mikrobloga

@bidzej: fajny jest ale faktycznie, działa trochę dziwne, też wbrew pozorom całkiem fajny jest Konig na którego wcześniej równo pojechałem. Ale z nich wszystkich Gneisenau i kolejne są świetne, szczególnie bardzo dobry pancerz, działa i niesamowita bateria działa dodatkowych, która miecie każdego bodaj z od 6 km. Podpłynąłem kiedyś Texasem do Gneisenau on 1/2 hp i ja, jak się to tarło skończyło ne będę pisał ( ͡º ͜ʖ͡
  • Odpowiedz
@RUNDMC: Koniga lubiłem bardzo, jak na swój tier miał świetne działa - nie robiły takiego dmg jak Kongo, ale były sporo celniejsze. Za to Bayernem gra się trochę jak Kongo, tylko jest wolniejszy i musisz podpływać bliżej (bo powyżej tych 14km nawet jak coś trafisz, to niewiele mu zrobisz).
Generalnie w meczu z pierwszego posta myślałem że nic nie zdziałam, ale jak płynąłem na pełnej prędkości (24 węzły?) przed siebie, to
  • Odpowiedz
@bidzej: napisałeś właśnie całą filozofię porządnej gry, 1 idą niszczałki, 2 krążki i pancerniki, a że jesteś bystry to zatapiałeś, każdy z was wypełniał się podczas meczu i rezultat piękny. Ja miałem kilka takich meczyków jak ten twój, w jednym udało mi się stopić konigiem 4 szt ponad 120k obrażeń i bitwę przegraliśmy na punkty, ale mecz choć przegrany był super.
  • Odpowiedz