Wpis z mikrobloga

@TheVecior: hami na Rozłogi, o ile go nie zamkneli, bo słyszałem taką plotę (ale jak jechałem ostatnio Czułchowska to wydaje mi się, że był otwarty). Co prawda Hami na Bielanach jest lepszy, ale ten też ujdzie.
@ArekJ Jestem stary konserwatywny Warszawiak i np Bródno to Bródno a Targówek to osiedle z ul. Trocką, Janinówką aż do torów a wszystko to jest Praga płn. Ochota z Okęciem a Włochy od al. Jerozolimskich za Szczęśliwicami. Dla rodowitych to będą zawsze Yelonki dla słoików nie i po tym ich poznać.
@ArekJ: Hami na Rozłogach już nie działa. Obok są 2 inne. Jeden przy Czkuchowskiej drugi koło biedronki przy ul. Wyki. Jest jeszcze jeden gdzieś w osiedlu przy parku, ale nie wiem czy warto tam iść. Jeszcze jeden w pobliżu jest przy siłowni. Też nie byłem.

@TheVecior: Ogólnie to nie taka prosta sprawa z dobrym chińczykiem na Bemowie. Jak masz dużo czasu to polecam się przejechać do Thien Ly. Jedno jest
@miesozerna Jeździłem karetką eR jeszcze na Górczewskiej rejon Wola obejmował niekiedy Jelonki gdy karetka erka z Bemowa była zajęta na Bemowie... I do dziś zespoły S 01-21,P26, P27,P28 pogotowiarski rejon Wola latają na Jelonki. Jak też chodziłem do podstawówki na Lumumby i Jelonki to BYŁA Wola bo Bemowo Bielany. Dlatego #!$%@? podział zrobili dla wygody słoików tylko.