Wpis z mikrobloga

Tanie karty z allegro - microSDXC SAMSUNG EVO+ 64GB 80MB/s
Są bez opakowania sprzedawca zarzeka się że oryginał - ktoś zna tych sprzedawców albo może polecić takich co nie sprzedają podróbek? Ta karta w sklepach 90-100zł na allegro za 65zł... WTF?
http://allegro.pl/listing/listing.php?order=d&string=samsung%2064GB&bmatch=base-relevance-floki-5-ele-1-5-1018&price_to=83&price_from=61

#allegro #microsd #cebuladeals #zakupy #android
  • 14
@kolotego: jest 2017 rok allegro dziala od 18 lat, a ludziska nadal #!$%@? jak dzieci we mgle.
Przeczytaj sobie negatywne komentarze i zobacz co ludzie pisza. Slaby zapis, roznice w pojemnosci, utrata danych zapisanych na kartach, czyli refurby jak stad do chin.
A ty chcesz przyciac 25zl zeby ci 64gb zdjec i filmow ulecialo w kosmos... na wykopie jak w lesie, a nawet gorzej #!$%@?...
@kolotego. Bez opakowania to już wiadomo że albo nie oryginalne albo odrzut z fabryki albo refub.

Jak nie masz kasy na oryginalną to lepiej weź mniejsza pojemność lepiej na tym wyjdziesz
@kolotego: Raz taką kupiłem to potem kolesiowi odesłałem. Zapis i odczyt tragiczne, bodajże rzeczywista pojemność wynosiła ok 10gb, reszta jakieś bad sectory. Suma sumarum kupiłem oryginał i wszystko działa :)
@PurpleHaze: @kolotego: @pan_fenestron: @qzer: @lukas2401: @Zarys:

Kilka dni temu kupiłem na allegro refuba SanDisk microSDXC 64GB Extreme U3 , z gwarancją.
Cena 80zł więc zawsze te 5 dyszek w kieszeni. Karta dzisiaj doszła, sprawdzałem h2testw i pojemność prawdziwa.
Prędkość zapisu w CristalDiskMark również wydaje się poprawna (wyszło 40MB/s dla Seq oraz ~2.65MB/s dla 4K), pełnych nie sprawdzę bo ogranicza mnie czytnik.
Z pewnością karta jest dużo