Wpis z mikrobloga

Często i gęsto widzę na wykopie opinię, że Lech Kaczyński był najlepszym prezydentem RP. Skąd to w ogóle się wzięło? Przecież Kaczyński prawie kompletnie nic nie osiągnął jako prezydent. Czy ktoś mając porównanie do Kwaśniewskiego, który m.in. wprowadził nas do NATO i UE może serio mówić, że Kaczyński był najlepszym prezydentem, lub chociaż dobrym prezydentem? Już pomijam zachwalanie Andrzeja Dudy, który pewnie nawet jak chce wyjść do toalety to dzwoni do prezesa z pytaniem o zgodę...

#4konserwy #korwin #neuropa #polityka
f.....o - Często i gęsto widzę na wykopie opinię, że Lech Kaczyński był najlepszym pr...

źródło: comment_LO5h3DueV47FiB3ZhQ5mwLAkFvzaLZLS.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@femofemo: A stąd się to wzięło, że mlaskacz wsiadł do samolotu, który się rozwalił przez polską bylejakość i poszanowanie procedur. A że sam się do tego walnie przyczynił, to inna sprawa.

PS. A czemu na tym zdjęciu kaczor stoi na krześle? :)
  • Odpowiedz
@femofemo: prawdopodobnie dlatego, że zginął w katastrofie samolotu. Porównał bym go do generała Sikorskiego, który też był marnym premierem i przywódcą, a mimo to zapisał się w polskiej historii (niesłusznie) jako postać bardzo pozytywna.
  • Odpowiedz
A stąd się to wzięło, że mlaskacz wsiadł do samolotu, który się rozwalił przez polską bylejakość i poszanowanie procedur. A że sam się do tego walnie przyczynił, to inna sprawa.


@Tajch: To był taki drugi przypadek po tragedii w Mirosławcu. Czyja to wina, że nie przestrzegano procedur i wyrażono zgodę na lot w takim składzie?( ͡º ͜ʖ͡º) Jednego dnia straciliśmy prezydenta, prezesa NBP i całe dowództwo
  • Odpowiedz
@switon_mc: oj chyba mało pamiętasz
Jak dla mnie jeden z gorszych prezydentów
W sierpniu 2008 roku prezydent spóźnił się na spotkanie z kobietą. Była nią
Condoleezza Rice. Co prawda 10 minut to nie wieczność, ale nie umknęło to
mediom zagranicznym, o polskich nawet nie wspominając. Uroczystość miała
podniosły charakter - podpisanie porozumienia polsko-amerykańskiego ws.
zlokalizowania w Polsce tarczy antyrakietowej, która - na marginesie - w
swojej pierwotnej formie nie powstanie. Prezydent
  • Odpowiedz
@femofemo jeśli uznać wprowadzenie Polski do Unii Europejskiej za sukces Kwaśniewskiego, to Lech Kaczyński był zdecydowanie zasłużonym prezydentem za podpisanie Traktatu Lizbońskiego.
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: Mlaskacza. Dla tych, którzy nie wiedzą - Tusk z Klichem chcieli gen. Andrzeja "zmieścisz się śmiało" Błasika wypieprzyć za olewanie zaleceń i sabotowanie zmian, jakie miały być wprowadzone po katastrofie w Mirosławcu, ale oczywiście kaczor musiał go przygarnąć i obronić, bo dzięki temu miał wiernego stronnika, który całkowicie od niego zależał. No i skończył jak skończył, w dużej mierze sam sobie winien.
  • Odpowiedz
@femofemo: Bo był. Mając taką konkurencję jaką miał, bycie gorszym byłoby naprawdę dużym osiągnięciem i jemu się to po prostu nie udało, mimo że mocno próbował. Przebił wyjętego żywcem sprzed telewizora janusza elektryka z wąsem, ładującego wódę na polskich grobach komunistę i jakiegoś wioskowego głupka z przypadku, do tego nie trzeba być Abrahamem Lincolnem.
  • Odpowiedz
@Zenit_b: widzę, że kolega bardziej z obozu pod tytułem "pis napsuł tyle przez 2 lata, że platforma przez 8 kolejnych ledwo to nadrobiła". Ja niestety nie jestem tak wnikliwym obserwatorem politycznym jak ty, ale większość wpadek, które przytoczyłeś są w moim mniemaniu błahe w porównaniu np. z donoszeniem na kolegów opozycjonistów czy wywodzeniem się bezpośrednio z PZPR. Gdyby nasza polityka i prasa opiniotwórcza była normalna to ani Wałęsa ani Kwaśniewski nigdy
  • Odpowiedz
kaczyński - dr prawa, nienaganna przeszłość, kochał zwierzęta


@switon_mc: Kolejne zwycięstwo polskiej prawicy, posiadanie prezydenta, co #!$%@? zrobił dla kraju, poza kolejnymi podziałami (Tusk lepszy nie był), ale zwierzęta kochał. I przez swoją małostkowość doprowadził do śmierci swojej i 95 ludzi.

Prawdziwy mąż stanu. Bo kochał zwierzęta.

W takim razie najlepszym następnym prezydentem będzie byle pracownik schroniska dla zwierząt.

A byle kundel byłby lepszym prezydentem niż Duda, bo by nie podpisał
  • Odpowiedz
@switon_mc: nie wiem jak kolega to wydedukował XD, po prostu nie podobał mi się kaczyński jako prezydent i tyle jak dla mnie gloryfikowanie i wynoszenie go na piedestały po jego tragicznej śmierci jest niesmaczne. Moim zdaniem prezydentem był tak samo złym albo i gorszym od Dudy, który notabene najbardziej szkodzi państwu, odnosząc się do twoich konkluzji w komentarzu mylisz się, nie jestem osobą popierającą rządy PO, lecz ślepym trzeba być żeby
  • Odpowiedz
@Mordeusz: no dla mnie osobiście stosunek głowy państwa do zwierząt jest bardzo istotny, wolałem gościa który ma nawet tego kota niż tego który sobie pizgał ze strzelby do sarenek xD (a oprócz tego był hehe historykiem z wykształcenia, matołem i był umoczony w jakieś tam tematy z WSI)

@Zenit_b: tak to trochę brzmiało z Twojej strony, ja nie jestem wyborcą pisu jakby co xD niestety mamy ustrój taki a nie
  • Odpowiedz