Wpis z mikrobloga

@sokytsinolop: no ale coś było z tego? :) ciekawe jak przystojny musi być taki typ żeby się kobieta zgodziła umówić..szkoda, że tacy nie muszą zagadywać nikogo nigdzie. chociaż jakiś piłkarz z naszej reprezentacji swoją żonę poznał zagadując ją w markecie xD a pewnie biedny i brzydki nie jest
@agablazej: akurat temat nawiązał się po takiej próbie której byłem światkiem.
Typek podbił i powiedział "bardzo mi się spodobałaś, dasz mi swój numer"
Ona odmówiła, później pytałem dlaczego to powiedziała 'że śmierdział piwem', ale myślę że po prostu ziomek podszedł w złym momencie bo nie była wtedy sama (ja i druga koleżanka)
@agablazej: ja podbiłem do panny na rolkach (była sama) i gadaliśmy normalnie (ale widziałem ją w tym samym miejscu jakiś czas wcześniej i wymieliliśmy uśmiechy więc nie była całkiem nieznajoma), ale nie podbijałem z zamiarem poderwania jej tylko pogadać chciałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wiec uwazam ze lepiej jak jest sama, wtedy nie bedzie sie krepowała
@agablazej: @sokytsinolop: facececi w Polsce żadko zagadują (oczywiście nie liczę imprez bo tam jednego wieczoru może się trafić nawet kilkunastu facetów którzy zagadają, ale to gównie po alkoholu). Na terzeźwo to raczej się uśmiechają, popatrzą i nic więcej. Najfajniesze rozmowy z nieznajomymi miałam np. w empiku, gdzie zostałam zapytana o książkę i potoczyła się rozmowa, czy w media markcie na dziale ps3 gdzie koleś zapytał mnie o grę dla chrześniaka.
@rANDOMpERSON: wiem, jak piszę na mirko to nie działa mi słownik, zorientowałam się po fakcie, że zrobiłam błąd, ale na telefonie nie mogę poprawnie edytować komentarzy. Jak otwieram edytowanie to nie działa wykasowywanie. Mogę tylko dopisać coś do tego co jest ( ͡° ʖ̯ ͡°) Taki sam błąd mam przy pisaniu nowych komentarzy kiedy w trakcie otworzę inną kartę w chromie. Nie mam pojęcia czy to wina