Wpis z mikrobloga

  • 199
Jako, że dzisiaj Czorny Piatek, udałem się przed pracą do Tesco po kilka fantów. Sklep otwierali o 6:00, ja byłem dziesięć minut później. Od wejścia widać było dumnych Sebastianów, którzy w wózkach mieli po 4 telewizory lub 8 myjek ciśnieniowych. Poszedłem spokojnie do stoiska, wziąłem szczoteczkę elektryczną za 55 zł i słuchawki bezprzewodowe za 99 zł, idę do kas i zonk - żadna kasa nie jest czynna. Działają jedynie bezobsługowe, które nie naliczają zniżki XD Ale nie o tym chciałem pisać. Te wszystkie Rekiny Biznesu nie zdawały sobie sprawy z tego, że na jedną kartę Club Card można kupić jeden produkt danego typu. Z kas bezobsługowych odesłali mnie do Obsługi Klienta, mówiąc, że tam mogę kupić rzeczy, które są w promocji. Poszedłem, kupiłem, i już miałem wychodzić ale za mną stało dwóch Sebixów, każdy miał wózek z 4 telewizorami. Wiedziałem, że będzie akcja. Pani elegancko skasowała telewizory i rzuciła kwotą rzędu 12 tysięcy złotych XD Sebixy się zawiesiły, nie potrafili zrozumieć co poszło nie tak, gdzie zrobili błąd, przecież plan był idealny XD

#cebuladeals #tesco #gownowpis #bekazpodludzi
  • 19
  • Odpowiedz
@Rydzu_: Mam podobną szczoteczkę kupioną na podobnej promocji i nie polecam. Te wymienne nakładki są bardzo drogie i nieopłacalne, więc korzystaj z niej raz na pół roku. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rydzu_: @Norrden: Oczywiście, że są zamienniki, ale są one słabej jakości. Szybko się rozlatują, włoski bywają za twarde, nie mówiąc już o tym, że pochodzą z nieznanego źródła. Przecież nie jest tak trudno znaleźć jakiś toksyczny plastikowy badziew z Chin.
  • Odpowiedz
@Kummernis:
Używam zamienników od 8 lat. toksycznosc miałaby sens gdybym jadł ten plastik. Nic mi się nie rozlecialo przez ten czas, wydać 40zl na oryginał i stwierdzić że za twarde to takie samo ryzyko jak przy zamienniku, kwestia indywidualna.
  • Odpowiedz
  • 0
@Rydzu_ na aliexpress są końcówki do wyboru do koloru.. Ale też mają szczoteczki LANSUNG dużo ludzi kupuje bo soniczne i tanie..
  • Odpowiedz
@Rydzu_: Podobną akcja była w Carfurze jak drugi produkt był za grosz. Kupowało się wtedy 4paki kasztelana po taniości. Jak kisłem z jakiś studeciaków co załadowali tymi 4 pakami cały wózek prowadząc między sobą dialog:
"Kurna nie wiem czy tego za dużo nie nabraliśmy"
"Spoko da się za 2,50zł i się rozejdzie"
Sęk w tym że zniżka była naliczana jedna na paragon i jak się kupiło więcej zgrzewek to szło już
  • Odpowiedz