Wpis z mikrobloga

Szósty sezon ACLeague wszedł w decydującą fazę - do końca zostały już tylko dwie eliminacje! Dzisiaj miała miejsce szósta z ośmiu - liczący ponad 50 okrążeń wyścig na 2,5-kilometrowej pętli Autodromo dell'Umbria w Magione we Włoszech, która powstała w latach siedemdziesiątych dzięki pewnej grupie przyjaciół.

Wyścig Pro wygrał... @MrKubool
http://managerdc7.rackservice.org:50915/sessiondetails?sessionid=2211#
Wyścig Rookie wygrał... @skethoo
http://managerdc7.rackservice.org:50694/sessiondetails?sessionid=1462#

Gratulacje!

Jak Wasze wrażenia po wyścigach?

Dla mnie to była jedna z najgorszych eliminacji w całym sezonie. Toru nie lubię, a tor nie lubi mnie. Zrobiłem w prekwali sporo okrążeń, ale to była męczarnia. Nie znalazłem rytmu tego krętego trzęsawiska ani swojego rytmu. Efekt do przewidzenia. Hello Rookies, my old friends! Na czwartek szykował się bezstresowy wyścig w kameralnym gronie, bez kamer, bez presji.

W trakcie wyścigu moje relacje z torem nie uległy wielkiemu ociepleniu. Wieczór rozpoczął się od pole position. A potem było gorzej. Ja mu gaz, a on zgasł. Na starcie przed pierwszym zakrętem spadłem z miejsca pierwszego na szóste. To ustawiło kilka pierwszych, nerwowych kółek. Na okrążeniu czwartym @mwink wszedł szerzej w pierwszy zakręt, skorzystałem z zaproszenia, niestety doszło do kontaktu. Przepraszam. Potem zaczął się pościg za czołówką. W którymś miejscu @spunky wpadł w poślizg, awans za darmo. Po kilku kolejnych okrążeniach byłem tuż za pierwszą trójką i miałem przed sobą @skethoo, którego goniłem do pit stopu. Po pit stopie miałem przed sobą @Blackjoe. Kolejny pościg, aż do błędu Blackjoe na pierwszym zakręcie. Przede mną tylko skethoo na prowadzeniu. Osiem sekund straty, siedem, sześć, pięć, niecałe pięć. Błąd i znowu ponad sześć sekund straty. Dojeżdżam do mety na miejscu drugim ze stratą 5,5 sekund. Aż tak bardzo to Magione mnie chyba nie lubi... ;)

Dzięki za kolejny wyścig!

Spytacie jeszcze troskliwie o mój ping. Zmalał, urus? W kwalifikacjach na chwilę wychylił łeb ku 250. W wyścigu nie obuszczał zielonej strefy.

#acleague
  • 9
@Plupi: #!$%@? wyścig, co tu więcej mówić. Pasmo porażek po Hockenheimringu trwa. Wypadek, rozłączenie, przedostatnia pozycja. Nie widzę większego sensu dalszych startów w tym sezonie, może for fun ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Plupi: Trochę nudny wyścig, nie było zbyt dużo miejsc do wyprzedzania. Start ciekawy, był duży ścisk i ciasne zakręty co zaowocowało paru stuknięciami i spinami. Potem nudna jazda sznureczkiem razem z innymi, trochę nerwów było żeby utrzymać dystans przed @dj_sasek ale w końcu puściły i oddałem pozycję. Zjazd do pitów to ciekawa sprawa, tak jak ja wjechałem na pełnej piździe na nurbie tak dużo osób teraz nie przypilnowało w którym miejscu
@Plupi: Fakt, wyscig dupy nie urywal ale i tak wymagal mega koncentracji przez caly dystans. Ja tam sie nie nudzilem bo caly czas musialem sledzic strate i czasy do goniacych mnie. Rozczarowaniem byl ten limiter PLP na wjezdzie do boksu. Dzieki tej sytuacji mialem okazje zapoznac sie blizej z apka PLP i system kar jaka nadaje. Za to w kwali zaliczylem zyciowy wynik 6 place w PRO z PB! Przypadek? chyba