Wpis z mikrobloga

@Ziner: W jakich godzinach? Nie pokazuje mi nic takiego. "Nie wybierałem", takie połączenie mi "przedstawiono" na stronie (bez ceny) i w kasie (z ceną)
@Vein no i prawdopodobnie zagrac może też jakaś przesiadka od Kościuszki 31110 na jakąś TLK na wschód. Powinno wyjść budżetowo i szybko.
@Ziner: no tak, mam kimać na dworcu? Podziękowali. Moim zdaniem to taka zagrywka, wygnali TLK i teraz w godzinach największego ruchu (Czyli jak wyjeżdżają ludzie z Krakowa na weekend) lata tylko ultradrogi "#!$%@?". Szybciej nie jest niż TLK a cena kosmiczna.
@Ziner: z godzin o największym ruchu. Ten "weiczorem" to ja pierdzielę, kima się tak czy inaczej na dworcu. Jestem #!$%@?, bo liczą sobie jak za zboże za ten "#!$%@?" które nic naprawdę nie oferuje specjalnego (a jak prądu w gniazdkach nie będzie to im awanturę zrobię).
Moim zdaniem to taka zagrywka, wygnali TLK i teraz w godzinach największego ruchu (Czyli jak wyjeżdżają ludzie z Krakowa na weekend) lata tylko ultradrogi "#!$%@?"


@Vein: Goebbelsowska szkoła utrwalania kłamstwa jako prawdy nie idzie w las. Pokażesz które to TLK Kraków-Warszawa wygnali czy odwołasz kłamstwa? Używanie słowa #!$%@? świadczy o zaburzeniach.