Wpis z mikrobloga

Niestety, jeżeli chodzi o regularność wypuszczania nowych numerów, to można ten magazyn nazwać raczej kwartalnikiem lub jeszcze rzadszym wydawnictwem. Kiedyś był to miesięcznik, z czasem liczba wydań w ciągu roku stopniowo się zmniejszała. Liczyłem, że jak konkurencja sama się wykruszyła, to będą chcieli wykorzystać ten moment i przejąć jej czytelników, bo obecnie poza prasą dla ludu, do której nawet nie zaglądam nie ma już nic, co nadaje się do czytania. Jedynym plusem
@snoopdogg_tg: Na ten moment prasa motoryzacyjna w Polsce w zasadzie zakończyła swój żywot. Pominę nazwy niektórych tytułów, które są tubą propagandową marek niemieckich i wszystko w ich artykułach sprowadza się do takich pasjonujących szczegółów jak np. pojemność bagażnika. Nie wiem, czy nie skusić się na prenumeratę cyfrową EVO na jakiejś promocji w takiej sytuacji. Gdyby wyszło nowe KMH - pewnie po nowym roku, to dam Ci znać.
@snoopdogg_tg @AbuJamal podepne się trochę pod dyskusje, bo były chwile gdzie kupowałem w/w (np.: AŚ), ale tam nie zmienia się nic od kilkunastu lat. Wciąż biadolą o VW w 1.9 praktycznie i Skodzie, bo ta się wkupuje u nich. Jednym słowem bieda straszna w polskiej prasie motoryzacyjnej.
@snoopdogg_tg ja o kosmetykach chętnie przeczytam, ale nie o super przychylnych (czyt. kupionych) opiniach na ich temat. Porady prawne i przepisy nie zmieniają się zbyt często więc to temat, który można poruszać w kółko. Podobnie z poradami typu jak przygotować auto na zime/wiosne/lato/jesien.
@snoopdogg_tg Magazyn TG również nie dla mnie. Nie mogę jakoś tych polskich wyzwań via AŚ oraz dennych żartów, które miały ich kreować i upodobanić na Jezze, Chomika i Kapitana Snuje. Przynajmniej tak było w pierwszych wydaniach. Aktualnie nie mam zielonego pojęcia jak i co piszą.
@snoopdogg_tg jeszcze niedawno widziałem na dziale prasowym. W sumie to Dobrze, że znikają bo poziomu w ogóle nie trzymali za wysokiego chociaż i tak był ciut lepszy od AŚ itd.
@Chael: @snoopdogg_tg: Polecam zapierające dech w piersiach testy z Autocentrum na YT, powinny wam zastąpić brak porządnej prasy. Swego czasu wychodził jeszcze RAMP, ale cena 40 złotych za numer moim zdaniem była grubo przesadzona i nie dziwie się, że tytuł chyba zniknął z rynku. Może w przygotowaniu jest jakiś miesięcznik wypełniający lukę po TG? Chętnie kupowałbym tłumaczone teksty z brytyjskiego wydania, gdyż właśnie one miały najlepszą zawartość w każdym z