Wpis z mikrobloga

@kacperinjo:
Cześć, pisałeś ze handlujesz akumulatorami, mam możliwość kupić Voltmaster 74/680 za 230 lub Centra Plus 74/680 za 285 tylko ze kupienie centry wiaze sie z tym ze jutro rano bede musial szukac na miescie kogos od kogo odpale auto na kablach a z Voltmasterem nie mam tego problemu bo kupie go dzis w nocy. Co w takiej sytuacji byś wybrał jako specjalista?
  • 2
@Wojtas9 czesc, ani jedno ani drugie. Masz pewnie diesla co? Kup akumulator firmy topla i masz kilka lat z glowy. Voltmaster to syf. Centra to exide (spadla jakosc tych baterii) mialem duzo reklamacji. Wycofalismy centre ze sprzedazy. Z lepszych baterii to jeszcze banner i yuasa ale sa dpsc drogie. Topla na pewno sie nada. Sam jezdze na topli i polecam :) ps na allegro mozna dorwac tople za dobre pieniadze. Ponadto jestes
No wlasnie moj tata ma Tople i bardzo chwali. Mam benzyne 2.8 i dlatego taki duzy;/ Napewno wina aku bo wlasnie zamienilem z tata na kilka dni i teraz działa jak należy. A tego co mam ładowalem juz 8 razy. No ok, dzięki za info. A masz moze link do Twojego sklepu? Jeszcze nie wiem czy kupie bo chyba sprzedam to auto, ale moze sie przydac na przyszłość:)