Wpis z mikrobloga

Nie ma nikt na sprzedaż biletu, albo dwóch na koncert Coldplay? Moja dziewczyna jest ich wielką fanką, niedługo ma urodziny, a ja mam coraz bardziej nóż na gardle, bo nigdzie nie mogę znaleźć. Na OLXie jest kilka ofert, ale nie mogę się z tymi ludźmi dogadać jakoś.
#coldplay #koncert #warszawa #pge
  • 6
  • Odpowiedz
@RRybak:
Ja: wtb bilety, cena nie gra roli
Typiara: nie ma wysyłki, odbiór Warszawa
Ja: Nic się nie da zrobić? Mam około 300km do Warszawy, jestem mega zdesperowany
Typiara: odbiór osobisty
Ja: Dobra, jestem zdesperowany i przyjadę po nie

zero odezwu

#!$%@? xD
  • Odpowiedz
@beliver: Jakiś lepszy pomysł pod jakim tagiem mam pisać o bilet? Na OLXie dostałem jedno info, że bilet zarezerwowany do jutra, drugi przypadek- dziewczyna najpierw chciała sprzedać za 299zł, pisałem z nią o tym, że nawet przyjadę po nie, nagle treść ogłoszenia zmieniona na 500zł i już nawet nie odpisuje, chociaż kupiłbym w takim wypadku 1 bilet. Jestem coraz bardziej zdesperowany, bo chciałbym sprawić dziewczynie idealny prezent na urodziny.
  • Odpowiedz
@Jazon: idź na koncert, stań pod halą czy czymśtam i odkup na miejscu tylko nie od konia. Mi się tak udało wielokrotnie kupić bilety na koncerty warte 200-300 zł za 30-40-50. Wiem, że prezent ma być, a tu ryzyko zawsze jest, ale może się udać.
  • Odpowiedz