Wpis z mikrobloga

Mirki, jakiś czas temu chwaliem się tu, że w wolnym czasie tworzę grę. Jakimś cudem przez 4 miesiące nie rzuciłem projektu, niestety, zrobiła to graficzka.

Może wśród was znajduje się ktoś, kto chciałby dołączyć do "młodego, profesjonalnego i prężnie rozwijącego się zespołu"? Główny cel to czerpanie radości z tworzenia bez planów "monetyzacji" i zarabiania hajsów. Ale mam takie marzenie, żeby wrzucić to kiedyś na kongregate.

'Działająca' (tj. klikalna) wersja: https://synek317.github.io/


#programowanie #grafika może #grafikawektorowa a może #pixelart #gamedev #antek
sasik520 - Mirki, jakiś czas temu chwaliem się tu, że w wolnym czasie tworzę grę. Jak...

źródło: comment_5i95bmDF5czpsedgKfa6yHQTUsh7cwqB.jpg

Pobierz
  • 10
@sasik520: przykro mi, że za to zapłaciłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A jaki nakład pracy jest potrzebny na tę chwilę?
I czy to co masz na screenie aktualnie to jest styl, które jest zgodny z Twoją wizją czy po prostu takie dostałeś to już trudno?

Bo IMO nie wygląda to ani minimalistycznie ani nowocześnie na tę chwilę, bez urazy ;)
@igiproject: mi tam przykro nie jest, bo dzięki tym obrazkom stworzyłem coś, co działa (i to nawet w kilku wersjach, bo pierwsze próby poszły do śmieci :)). Więc miałem zabawy więcej, niż za te same pieniądze nakupiłbym wódy.

Styl - pasuje do mojej wizji (co nie oznacza, że nie jestem skłonny do zmian, ale generalnie taki 'prehistoryczny' styl był moim celem). Wykonanie - miejscami spoko, miejscami słabo, szczególnie te dekoracje są