Wpis z mikrobloga

Chciałbym wrócić do #pizzagate bo heheszki heheszkami, ale jest jeden maił który bardzo przykuł moją uwagę mimo, że jestem uważany za członka. #neuropa Chodzi o konkretnie o maila w którym Podesta mówi o "walmut pasta" po polsku makaron z sosem orzechowym. #!$%@? makaron z sosem orzechowym! No #!$%@?, czujecie to? Nawet sobie nie wyobrażam jakie to musi być #!$%@? dobre! Napisałbym maila do pana Podesty po prosił o przepis, ale boję się że mnie nie zrozumie i zamiast niego otrzymam zaproszenie na okultystyczną orgie z udziałem elit stanów zjednoczonych :/
  • 11
  • Odpowiedz
@kvvach: neuraku, pisz śmiało, z zaufanego żródła wiem ze orgie okultystyczne dają mega super power i władzę nad światem. O ile do ty ruchającym jesteś a nie ruchanym.
  • Odpowiedz
ze orgie okultystyczne dają mega super power i władzę nad światem. O ile do ty ruchającym jesteś a nie ruchanym.


@Romb: to dlatego nie mam władzy nad światem? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@kvvach: Ja #!$%@? przecież ten pomysł jest genialny, zapytać się Podesty o przepis na makaron z orzechami. Czemu jeszcze nikt na to nie wpadł? Gdybym tylko znał Inglisz poziom PRO (,)
  • Odpowiedz
@kvvach: albo chociaż Washingon Post ;) btw, zauważyliście neuropki, że już nigdzie nie ma conspiracy theory? Teraz wszędzie jest fake news, w przeciwieństwie do tych mainstream'owych - które są real :)
  • Odpowiedz