Wpis z mikrobloga

Na niemieckim Amazonie jest teraz promocja dla nowych użytkowników. Można kupić 2500 amazon coins za 5 euro. 100 amazon coins = 1 euro w grze. Poprzez pobranie aplikacji hearthstone ze sklepu amazona, można używać coinsy.
edit: Dla użytkowników, którzy jeszcze nie kupowali coinsów.
Ważne, by środek płatności np. karta była "z krajów objętych promocją".
Może ktoś z dojczlandi gra. :)
Link:

https://www.amazon.de/gp/browse.html/ref=mas_de_adwords_B00P77ZAN8_d_c333?node=11420840031

może komuś się przyda, ja właśnie sciągam. :)

#hearthstone #cebuladeals
  • 26
@foxbond: mam dwie niemieckie i jedną kredytową polską. polską zapłaciłam za coinsy, ale przy pobieraniu aplikacji musiałam ją usunąć :/ Więc chyba tak. Można sprawdzić czy to też na innych zagranicznych amazonach działa.
@GoplanaLodz: wszystko zależy od Ciebie, chcesz mieć szybko wszystkie karty - kupuj pakiety lub grinduj całymi dniami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Można mieć wszystkie karty i przygody nie wydając nawet złotówki, ale oczywistym będzie że potrzeba na to dużo więcej czasu i wysiłku.
@GoplanaLodz: w tej chwili jedyna przygoda która powinnaś kupić to Karazhan, bo reszta wypada w kwietniu ze standardu. Nie jestem zwolennikiem takich porad, ale jeżeli jesteś nowym graczem to tak będzie najlepiej.
@bLnq: @Finsky: Widziałam, że tylko za pieniądze można kupić te dodatki. Jest na to inny sposób? No, aż tyle czasu nie mam by codziennie po kilka godzin nad HS spędzać, ale jak mam rano przerwę, albo pół godziny przed snem, to sobie pogram. Tak dziennie ok 1 godziny-1,5. Zaraz pooglądam tego Karazhan'a, chociaż nie wiem czy nie lepiej zapakiecić. :D A co z postaciami do kupienia? Dają one coś, czy
@GoplanaLodz: Można je kupić za golda wchodząc w Solo Adventures i tam klikajac którą przygodę chcesz, każde ze skrzydeł możesz kupić złotem.
Postacie tylko ładnie wyglądają i mają inne dialogi, nic na co warto wydawać pieniądze ;)
@GoplanaLodz: Żebyśmy się dobrze zrozumieli - każda przygoda składa się z określonej liczby "skrzydeł", czyli części tej przygody. Kupując za gold, kupujesz każde ze skrzydeł pojedynczo, po 700 golda za każde.