Wpis z mikrobloga

widzę, że mirki kilkukrotnie pomogli w kwestii wyboru tv, więc i ja zwrócę się z prośbą o to. od kilku dni poszukuje telewizora, 32 cale, do kwoty 1400zł, najważniejszy smart tv, bowiem główne użytkowanie to netflix, ewentualnie hdmi. po godzinach poszukiwań, z dostępnych telewizorów (wyłączając te wystawowe grające 10h dziennie od kilku miesięcy) pozostały na placu boju dwa, mianowicie:

Philips 32PFH5300 vs Panasonic TX-32DS500E

czy któryś z mirków, miał styczność z nimi/z jednym z nich, może coś ciekawego powiedzieć, jak się sprawuje? jak działa smart, jak wygląda obraz podczas meczów, jak podczas filmów, i najwazniejsze, jak działa, i czy jest netflix? z góry wielkie dzięki za pomoc

aaa no i brak samsunga jakiegokolwiek, głównie ze względu na trwającą długi czas niechęć do tej firmy. brałem pod uwage lg, dokładnie LG 32LH570U, ale dość często spotykałem się z opinią iż smart działa wyjątkowo słabo

#rtv #panasonic #philips #telewizory #smarttv i może #netflix, wybaczcie za spam w tym tagu
  • 5
@nfrazm a co do smarttv to polecam zakup chromecasta i masz szerszy wybór TV. Najważniejsze aplikacje typu netflix, spotify, tunein, deezer, Youtube działają aż miło, a do tego możesz castować za pomocą apek filmy z telefonu, tabletu i pc (wtyczka do Chrome). Chrome natywnie posiada teraz także możliwość castowania dowolnej karty więc nawet najdzikszy stream z Bangladeszu puścisz na dużym ekranie bez kabli i kombinowania. A cena przystępna IMHO.
c.d. - 5501 to model Androidowy, naprawdę fajnie wykonany. Jeżeli zależy na SmartTV, to w zasadzie powinieneś go rozważyć. Powinieneś go złapać za 1500 zł, zatem stówkę trzeba będzie dołożyć - ale uwierz mi, jeżeli chcesz mieć Smarta, to warto dopłacić do Androida.
@fordern: zdecydowanie popieram poprzednika. Jeżeli chodzi o philipsa to obecnie modele na androidzie to zupełnie inna bajka niż "stary" smart. A na pewno android będzie dłużej wspierany jeżeli chodzi o rozwój i aktualizacje.