Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy już było w tagu ale dla zainteresowanych powiem że wczoraj #apple uruchomiło program naprawczy dla #iphone 6s z problemem z licznikiem baterii i wyłączającym się telefonem przy zmianie temperatury otoczenia. Jade jutro do cortlandu i mogę napisać jak poszło z wymianą na nowy telefon jak ktoś jest zainteresowany.
  • 19
@hvdy: na stronie cortlandu wejdź w zakładkę iPhone 6s i ci się wyświetli info o tym programie naprawczym. Wypełnij formularz gdzie musisz wpisać nr seryjny telefonu i oni ci odpiszą czy się kwalifikuje.
mogę napisać jak poszło z wymianą na nowy telefon


@Camarde: Program obejmuje wymianę baterii nie telefonu.

@hvdy: Numery seryjne zawierające na 4 i 5 pozycji: Q4 Q5 Q6 Q7 Q8 Q9 QC QD QF QG QH łapią się na wymianę.
@TheMan: To się spoźniłem. Bo przed tym programem jeszcze pare osób pisało że wymieniali im telefon. ( ͡° ʖ̯ ͡°) U mnie QF, więc chociaż ta bateria mi będzie działać normalnie w końcu.
@TheMan: @Camarde: Ja słyszałem, że jeśli bateria jest, tu cytuję, "wtopiona" lub coś tam innego, to wysyłają do Apple #zagranico i długo to trwa. Niektóre serwisy, Cortland tak, dają zastępcze telefony, ale trzeba zapytać o dostępność.