Wpis z mikrobloga

Mirasy z #netflix pytanie. Skończyłem oglądać kilka filmów ale cały czas mam je w okienku "Continue Watching". Da się je jakoś stamtąd usunąć? Albo na przykład coś mi nie podeszło i przerwałem w połowie. Jak to wykasować bo śmieci?
  • 12
  • Odpowiedz
@burzovsky: można usunąć z historii z tego co pamięam, ale po co chciałbyś to robić? na podstawie historii Netflix będzie podpowiadał Ci filmy do obejrzenia
  • Odpowiedz
  • 0
@burzovsky ogólnie z continue watching są chyba jakieś problemy ostatnimi czasy. Ja w przypadku serialu mam tak:
Oglądam odcinek 11
Nazajutrz mam continue watching
Zawsze przenosili mnie to do odcinka 12
Teraz w połowie przypadków ładuje mi od początku odcinek 11 o_O
A jak chce obejrzeć odcinek po odcinku, to w połowie przypadkow nie ładuje z automatu następnego, tylko muszę klikać ręcznie...
  • Odpowiedz
@burzovsky: Netflix jakoś dziwnie aktualizuje aktualnie oglądane. Czasami ustawienie paska na sam koniec nie działa, dlatego ja ustawiam pasek na 30 s - 1 min przed końcem i czekam, aż film się skończy. W serialach jest gorzej, bo serial znika praktycznie tylko po obejrzeniu całości. Gdy przeskoczyłem do ostatniego odcinka ostatniej serii i "obejrzałem go do końca", to w oglądanych nadal wisiał poprzednio oglądany odcinek.
  • Odpowiedz