Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niedawno w tagu #mikrokoksy ktoś zamieścił zdjęcie typa z szeroką miednica oraz dużymi cyckami. Niestety dużo osób się śmiało z tego typa. I smutno mi bo co prawda mój stan nie jest tak tragiczny jak u niego to jednak wiem coś o limitach organizmu nie do przeskoczenia.

Ja ćwiczę od 2 lat ale mam wyniki silowe i efekty w wyglądzie niczym osoby po 2 miesiącach na siłowni. Tylko że ja próbowałem wielu planów treningowych, wielu diet, ćwiczylem pod okiem trenerow, i #!$%@?.

W końcu zrobiłem badania... Testosteron niczym u kobiety, hipogonadyzm. To by tłumaczyło to czemu nie rosną mi mięśnie, nie mam zarostu, mam dużą miednice i wiecie w talii jak u laski, brak siły do życia, niskie libido, depresje. Byłem u endokrynologow kilku i kazdy odradzal terapie tesciem bo mam też niskie lh. Obecnie czekam na wizytę w szpitalu za pol roku.
Mnóstwo kasy wydałem na prywatnychlekarzy, badania prywatne, próbowałem brać cynk, imbiry, tribulusy, wszystkiego próbowałem i #!$%@?.

Jedyne na czym mi zależy to dobra sylwetka i nieważne jak się nie będę staral to i tak to jak krew w piach...

#silownia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Niedawno w tagu #mikrokoksy ktoś za...

źródło: comment_dXQjkJ3TOK6VmsJgtwStGTrikDfLd9U7.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tribulisy to gowno i sciema od samwgo cynku nie zwiekszysz testosteronu na tyle zeby byly efekty moze z 5% nie wiem ile masz tego wolnego testosteronu ale sie dziwie ze lekarze nie zalecili kuracji. Moze super sily i miesno nie zbudijesz jesli naprawde masz niski testosteron ale rzezbe jak najbardziej. Skup sie na cwiczeniacj ogolnorozwojoeuch z malymi obciazeniaimi duzo powtorzen 6 w tygodniu . No i dobra dieta to
  • Odpowiedz