Wpis z mikrobloga

#!$%@?ę te kursy na Code School. Chciałem skorzystać z darmowego weekendu i zrobić kurs #javascript. Pierwszy poziom przeszedłem, lecę drugi, dochodzę do pętli. Piszę wszystko elegancko, próbuję, poprawiam, klikam check i cały czas nie wychodzi, ciągle jakieś błędy

invalid identifier / token / signature / #!$%@? wie co jeszcze

Sprawdzam na wszystkie sposoby co jest nie tak, w necie sprawdzam, w notatkach sprawdzam, no za chiny nie potrafię do tego dojść. Trudno, biorę podpowiedź, tzn kupuję za te ich żetony co dają za rozwiązywanie zadań.

No elo, oto prawidłowa odpowiedź, identyczna znak w znak jak to, co ty wpisywałeś. A dlaczego nie uznaliśmy twojej? Bo #!$%@? ci w dupę, oto dlaczego.

Zabugowane gówno. Chciałem sprawdzić te kursy i być może wykupić dostęp na miesiąc czy dwa, jeśli by się to okazało tego warte, ale jakbym miał zapłacić 100parę złotych tylko po to, żeby się tak samo #!$%@?ć, to ja dziękuję
#naukaprogramowania #codeschool
  • 4
@zima65: nad dwoma zadaniami spędziłem prawie godzinę - w jednym z nich jedyna różnica to było, że wpisałem console.log(SPACJA cośtam cośtam SPACJA) - to chyba nie powinno mieć znaczenia
a w drugim wszystko co do joty było identycznie, bo aż sobie skopiowałem i porównywałem znak po znaku, więc bugi w tych zadaniach mają konkretne.
@advert: to może daj jakiegoś linka do tego konkretnego zadania i wklej rozwiązanie twoje i to kupione za żetony. Pewnie okaże się że coś #!$%@?łeś i tyle xD albo faktycznie gdzieś miałeś spację dodatkową no to ok to jest błąd portalu ale wystarczy nie robić dodatkowych spacji, to nie takie trudne, łatwiejsze niż buldupienie na wykopku xD