Wpis z mikrobloga

Mireczki moi rodzice są niereformowalni. Mają do mnie żal, że rzuciłem studia i zaczynam w przyszłym tygodniu prace w zawodzie jaki chciałem robić. Jestem samoukiem, uczę się w domu. Chodzi o branże #cnc cały czas słysze, że nic nie osiagne, że bede robolem a jak im mówię, że doświadczenie jest niekiedy ważniejsze od papierka inżyniera to się śmieją i mówią, że ludzie po studiach bez doświadczenia znajdą lepszą pracę. Może kiedyś jak na prawde będzie mi potrzebny ten papier to pójdę na zaoczne ale na razie o tym nie myśle. Co o tym sądzicie? #pracbaza #studbaza #zalesie
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@konpiel_otworu:
Ale zaocznie, to sobie inżyniera zrób, w trakcie gdy będziesz zdobywał doświadczenie praktyczne. W mojej poprzedniej firmie był niezbędny, żeby dostać się do biura i działać w CAM. Studiować mi się nie chciało, profil produkcji już mi się znudził oraz małe zarobki bez nadgodzin i dorabiania w innych firmach. To też wyjechałem do pracy w Holandii. Tu kultura pracy zgoła inna - przede wszystkim system jednozmianowy i lepsza stawka.
  • Odpowiedz