Wpis z mikrobloga

Czemu niektorzy maja taki bol o to chodzenie po ruchomych schodach?

1. Te schody sa zaprojektowane do stania, nie jak niektorzy lubia sie wymadrzac, do szybszego wchodzenia. Stopnie sa wysokie i niewygodne.
2. W galeriach sa zazwyczaj ciasne i zeby przejsc obok kogos bez szturchania kazdej osoby, to wszyscy musieliby stac przyklejeni do barierki. Wyjatkiem sa naturalnie szersze schody, ale takich wiele nie ma i tam faktycznie mozna sie o to pieklic.
3. I gdzie sie niby mozna spieszyc w galerii az tak, ze te 2 sekundy takie wazne, na reklamy przed avengersami w kinie?

#przemyslenia #ruchomeschody
FireDash - Czemu niektorzy maja taki bol o to chodzenie po ruchomych schodach?

1. ...

źródło: comment_v5hHfpQU2VR8UTyMA9C3GZr6SaMBha1s.jpg

Pobierz
  • 2
@FireDash: ad. 3 - na pociąg/autobus/cokolwiek?
Nic nie mam do reszty twoich argumentów, ale to mnie zawsze #!$%@?. Nigdy nie wiesz gdzie i po co ktoś się spieszy. Ktoś może biec porozmawiać z umierającym członkiem rodziny, a ty mruczysz pod nosem "co, na reklamy przed Avengersami" się spieszy?
ow


@FireDash: 1. może dla Ciebie są za wysokie, dla mnie np. nie. Dodatkowo, dla mnie jest naturalne, że jeżeli stoję, to po prawej stronie, żeby ktoś sobie mógł przejść tą lewą stroną. Musiałbyś być grubasem żeby zajmować 3/4 szerokości i uniemożliwiać przechodzenie komuś obok ciebie.
2. odpowiedź w pkt. 1
3. Jeżeli masz galerię połączoną z dworcem (np. Kraków, Katowice) to wierz mi, czasami sekundy decydują o tym czy zdążysz