Wpis z mikrobloga

Dla sceptyków, słowem wyjaśnienia. #pizzagate

Sceptycy, osoby myślące racjonalnie są bardzo potrzebne. Bez nich świat nie trzymałby się w ryzach. Bardzo dziękuję mireczkom za wskazanie 3 błędów w moim podsumowaniu:

1. Ta sprawa z dziwnymi sygnałami WiFi miała miejsce na Hawajach nie na Haiti
2. Maile zostały potwierdzone, ale nie przez FBI. Do tej pory nie znamy stanowiska FBI w tej sprawie.
3. Sprawa Podesty i porwania małej z Portugalii - nie ma dowodów rzetelnych, że byli wtedy w Portugalii.

Dlaczego pomyłki? To nie jest manipulacja, nie mam w tym żadnego celu, nie jestem przedstawicielem ani lewicy ani prawicy, tylko niezależnym obserwatorem sytuacji na świecie.

1. Literówka. Fundacja Clintonów była zamieszana w handel ludźmi i pojawiał się tam wątek Haiti, dlatego literówkę popełniłem. Nie zmienia to merytoryki.
2. OK, FBI nie potwierdziło autentyczności mailów. Nie zaprzeczyło też. Nie wiemy czy toczy się postępowanie czy nie. Moim zdaniem za mało jest na razie dowodów by FBI się tym zajęła i ogłosiła "zajmujemy się tym, justice!" Ale na 100% analizują wątek. Google potwierdziło, że maile pochodzą ze skrzynki john.podesta@gmail.com Mailów było 600 tys. Twierdzicie, że zostały sfałszowane, tak? To dlaczego Podesta tego nie ogłosił? Dlaczego w mailach pojawiają się poza-pizzowe informacje na przykład na temat sytuacji politycznej która akurat ma miejsce w danym dniu, jakieś wydarzenie, spotkanie, ogarnianie spraw z kampanią.... Przypomnę chronologię. Najpierw wyciekły maile, a dopiero potem ludzie znaleźli ludzi, którzy występowali w tych mailach na wspólnych zdjęciach, prowadzących wspólne interesy i tak dalej. Nie na odwrót.
3. Od razu napisałem, że to teoria spiskowa. Jest silne podobieństwa, jest pedofilia, Podesta skasował maile w dniu porwania małej - ale nie ma dowodów, że tam byli w tym czasie.To tylko foliarski wątek poboczny całej pizzagate.

Krytykujecie wszystko a ja chcę tylko przypomnieć, że pedofilia u polityków to nie jest nic nowego. Oczywiście, nie wygląda to tak że wszyscy na luzie ruchają sobie dzieci w pizzeriach i wrzucają na instagram aluzje, ale kto jest zainteresowany tematem niech poczyta o aferach na najwyższym szczeblu w UK, o sprawie ukrywania pedofilia w BBC, o sprawie Dutroux (dodam dziś o tym znalezisko, ale to jest dopiero hardcore).

Wydaje mi się, że spora część osób tutaj próbuje zaklinać rzeczywistość "nie ma takiego problemu i koniec", a przecież wchodząc głębiej w temat pizzagate wyraźnie widać, że coś tu śmierdzi. Oczywiście, pierwszym wątkiem było pranie pieniędzy przez fundację Clinton i od tego zaczęło się dochodzenie, to chyba jest nawet powszechne, że to była pralnia pieniędzy. Ale gdy prześwietlić osoby powiązane z Podesta, Comet Ping Pong wychodzi na jaw, że mają bardzo dziwne zainteresowania. Dziwny gust. Przecież 90% materiałów nie jest w tym moim znalezisku. Widzieliście chociaż obrazy, sztukę jaką ma Podesta w domu? Która przedstawia namalowane dzieci w dziwnych pozach? Rzeźbę człowieka, wzorowaną na takim starym pierwowzorze człowieka torturowanego i gwałconego? Obrazki tych artystów powiązanych z Comet? Murale? Wrzuty na instagramie? Nie, goje, to wszystko jest normalne, każdy ma takie zainteresowania. Każdy jest też kumplem Jeffery'a Epstein'a - gwałciciela dzieci, który ma prywatną wyspę. Na którą pan Clinton często latał. To wszystko jest normalne, że mają powiązania z organizacjami pomagającymi dzieciom z terenów klęsk żywiołowych. Wcale nie jest to najlepsza przykrywka, żeby mieć świeży dobry towar, znaczy się ten, no, pizzę.

Apeluję o zdrowy rozsądek zawsze. Ale nie wmawiajcie ludziom, że pedofile nie istnieją. Pedofil, który ma pieniądze i koneksje jest w stanie krzywdzić dzieci. Dlaczego to robi? Poczytajcie sobie odpowiednią prasę naukową, tam wszystko jest wyłożone. Sprawa jest w toku, ona wyszła na światło dzienne tak naprawdę niecałe 2 tyg temu. Trzeba od niej odcinać fałszywe tropy i wątki. Ale nie można negować wszystkiego, jak koleś sprzedaje drogo uszkodzone dyski na ebayu i ma super recenzje, bardzo entuzjastyczne, to co, #!$%@?, sprzedaje uszkodzone dyski? No proszę was.

Krzywdzenie dzieci to największe #!$%@? jakie można popełnić i wszystkie osoby faktycznie powiązane z tym procederem powinny za to odpowiedzieć. A jaka krzywda się dzieje? Zobaczcie na tę sprawę Dutroux. Takie rzeczy dzieją się na całym świecie. No ale lepiej poheheszkować i mieć to w dupie.

Pic related - sztuka nad sztuką. Prawda?

Za: http://stateofthenation2012.com/?p=55934

#pizzagate #afera #wikileaks #mowiejakjest #pedofilia #oswiadczenie
F.....z - Dla sceptyków, słowem wyjaśnienia. #pizzagate

Sceptycy, osoby myślące ra...

źródło: comment_7avYrWC0bvSqkOn8FtG7yy4OGX4g0b67.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
@su1ik: Nie, ale "niezdrowe" zainteresowanie, wkręcenie w jakiś losowy temat tak jest nazywane w internetach. Sporo tu takich. Na każdym forum pełno takich. A ja sobie śledzę #pizzagate - może to chore, ale mam do tego prawo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mirkozord: Otóż to. Niektórzy grają w gry na komputerze i dla mnie to dopiero jest patologia. Granie w gierki. Ile wy macie lat? Albo nie wiem, wklejanie zdjęć do tagu #topatencjon - to już jest dla mnie harda patologia. Siedzi typek przed komputerem i wrzuca zdjęcia kobiet, których nigdy nawet nie zobaczy. Wymieniać można w nieskończoność.
Ja mam swoją ten, no, pizzagate, i #!$%@? wam wszystkim do tego
  • Odpowiedz
Kiedyś interesowała mnie wytrzymałość materiałów (głównie silniki), ale ukrócili te moje zainteresowanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Foliarz: alice? XD
  • Odpowiedz
Niektórzy grają w gry na komputerze i dla mnie to dopiero jest patologia. Granie w gierki. Ile wy macie lat? Albo nie wiem


@Foliarz: poczułem sie urażony. uważam też, po tym krótkim poście, że jesteś niezłym zjebem i akcja z rurką nie była przypadkiem.
  • Odpowiedz
@Hunchbacked: czarnolistuj i zmykaj stąd, obojętność w takim temacie to norma, patologią jest przeżywanie, w dużej mierze oparte na empatii? Nie demotywuj tylko dlatego, że komuś się chciało i chce,a Tobie nie.
  • Odpowiedz
@WalczacyzWombatami: A o czym mam pisać? 10 lat na wykopie jestem, przerobiłem już każdy temat. Co, mam wrzucać filmiki kierowców, którzy zjechali na lewy pas bez migacza i pisać, że to skandal? Albo wrzucać zdjęcia modelek z internetu? Czy co to teraz jest na wykopie popularne bo nie wiem? Dalej wojny konserw z lewusami? Jestem ponad takie bzdury. Wszedłem po krótkiej przerwie na wykop i widziałem, że nic tutaj nie
  • Odpowiedz
@Foliarz: z tego co widziałem wrzucasz informacje oparte na domysłach wycofując się z części błędów, które zdążyłeś już popełnić (jak to że próbowałeś swoje domysły legitymizować FBI), jednocześnie wrzucając obrzydliwe obrazki maltretowanych dzieci, żeby podburzyć tłum wykopków.

Z perspektywy osoby postronnej osoba, która wrzuca szokujące obrazki i jest zmuszona wycofać się z tego, że informacje które postuje są prawdziwe (potwierdzone) skłania mnie do refleksji, że Twój nick jest bardziej odpowiedni
W.....i - @Foliarz: z tego co widziałem wrzucasz informacje oparte na domysłach wycof...

źródło: comment_XMqLeMD65AVWywcV4IV1HJILOSx7TxG9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz