Wpis z mikrobloga

@Kuba7: Pytanie ogólne. Ten kabel pójdzie oddzielnie w innej przesyłce. W ogóle czym się różni ta przesyłka Priority Direct Mail od zwykłej Free Shipping? Oprócz tego, że jest szybsza?
  • Odpowiedz
@widmo82: Cena kosmos ładowarki, tia? 20$ z jednym wyjściem QC3 to dużo? Wiadomo, że wolałbym 10$ ale chcę kupić dla żony i dziecka na święta i muszę już chyba kupować...?
  • Odpowiedz
@mystaloba: wodzu:
1. To jest kabel usb-c - czyli z deka inna wtyczka niz standardowe micro w wiekszosci urzadzen i ona nie do wszystkiego bedzie pasowac.
2. Kabel i ladowarka qc3 pokaza swoje zalety z urzadzeniami ktore maja quick charge 3.0, a to tez poki co jest mniejszosc na rynku.

Wiec jesli pytasz o roznego rodzaju telefony i tablety, to smiem przypuszczac ze usb-c do wiekszosci ci nie bedzie pasowac, a
  • Odpowiedz
@mystaloba: kosmos bo co jakis czas banggood wrzuca promocje na swoje ladowarki/kable i wtedy mozna wiadrami :) Czy przyjdzie na swieta... moze byc ciezko. Przyszla mi ladowarka z 1.11 a nie mam nadal z polowy pazdziernika.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: 1.2m w zupełności wystarczy. W takim razie dzięki za wskazówki i podpowiedzi. Powiedz mi jeszcze, czy jak podłącze zwykły tel., np. Meizu M2 do portu QC3 to nic nie popalę?
  • Odpowiedz