Wpis z mikrobloga

@gt4mix: Godziny, beznadziejny opis i tytuł, z wyglądu bardziej spam niż artykuł przypomina. Nie mam czasu teraz dokładnie przeglądać ale popracuj nad ekranem Time counter, wygląda jak placeholder. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@gt4mix: 1. wygląda jak przetłumaczone w google translator, nie zachęca mnie tymi 'korpośmieciowymi' wstawkami... zalatuje mi to typowymi ogłoszeniami "dieta cud! zapłać i chudnij" "matura? z nami to nic trudnego!" "studencie, sesja się żbliża" etc. etc...
2. Nie rozumiem - kto mnie bedzie rozliczał z +10 PLN i -100 PLN?
3. Podsumowanie - podsumowanie czego? jakich app w jakich prezentacjach? Co to ma do tego wszystkiego co wyżej opisane? Może jestem
  • Odpowiedz
@gt4mix Z dobrym marketingiem można sprzedać nawet gówno. Bez marketingu w tych czasach nic nie sprzedasz.

A teraz popatrz od strony typowego ludka. Wchodzi na wykopalisko, widzi 100 nowych linków które pobieżnie przegląda po tytułach. Dlaczego miałby ktoś kliknąć w "Wake up, Wykopku"? Co z tego, że zrobiłeś najlepszą appkę na świecie, jak nikt się o tym nie dowie, bo nikt nie zainstaluje.

No ale dobra, napisałeś tutaj na mirko i masz
  • Odpowiedz
marketing na Wykop mi nie wyszedl

btw. ostatnie slowo: mimo brakow w opisie, zachecam do uzyca, work-flow dziala perfect ;]
  • Odpowiedz
@gt4mix: Zainstalowałem to. Teraz mi powiedz jaką to ma użyteczność. Mam sobie sam klikać kiedy się #!$%@?? Przecież to bez sensu.
Jakoś nie widzę, żeby dodatkowa robota w postaci klikania na telefonie podczas pracy przy PC, miałaby zwiększyć moją produktywność.Taka aplikacja powinna pilnować mnie, a nie ja aplikacji. Znacznie lepszy do tego jest Toggl, skoro już mam się sam pilnować. A do tego są softy które patrzą co robię na kompie
  • Odpowiedz
@zakopiak: zalozmy case: masz zaprogramowac feature X, ale jednoczesnie latwo sie rozpraszasz - np. w trakcie kodowania sprawdzasz czesto wykop albo co chwila sprawdzasz news'y na wp i rozwala Ci to glowna robote

wtedy robisz tak:
- odpalasz sesje w BBB
- jak pracujesz nad feature X to liczysz czas jako WORK
- ale jak swiadomie zaczniejsz sie w czasie sesji lenic [ogladac wykop, wp ...] to liczysz ten czas jako
  • Odpowiedz
@gt4mix: poświęciłem na to mniej niż minutę, bo tyle będziesz miał od obecnego intepretera w kuluarach albo w reklamie tv, radiowej, internetowej.

Co się rzuca w oczy:
a) co to za tytuł? Po jego przeczytaniu nie mam pojęcia co to robi ani do czego mi się może przydać.
b) przeczytałem krótkie info, na czym to ma polegać. Jakiś booster zadań zwiększający produktywność. Ale w jakim stylu? Do czego podobne?
- czy
  • Odpowiedz
btw. ostatnie slowo: mimo brakow w opisie, zachecam do uzyca, work-flow dziala perfect ;]


@gt4mix: a tak w ogóle to co to za #gownowpis na takie #zebroinstalki ?? To już My w gimbazie nabieraliśmy randomy na instalowanie dostarczanych przez nas wirusów. Czasy się zmieniają i obecnie nikt Twojej apki nie będzie instalować na #zebrolajki obawiając się właśnie wirusów.
  • Odpowiedz