Wpis z mikrobloga

Nie dawno pisałem, ze jest szansa na wyjscie z przegrywu. Nie bylem przegrywem przez kilka dni. Teraz to ona " ma balagam w glowie i musi sobie wszystko poukladac" Odezwie sie, jak wszystko ulozy. A kiedy ulozy ? Nie wie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mimo ze spedzilismy kilka zajebistych dni (nocowalem u niej), to ona nie wie. I nie, to nie byl pierwszy raz jak widzialem cycki. To byl pierwszy raz od dawna, kiedy wiesz, ze z dana laska mozna kombinowac cos powaznego.

witajcie ponownie #tfwnogf
  • 13
  • Odpowiedz
@Kazadum: Nigdy nie idź na taki układ - jeżeli kiedykolwiek dziewczyna napisze Ci coś takiego, przechodź dalej. To nie jest #!$%@? restauracja, a Ty nie jesteś kelnerem, by wysłuchiwać takich śmieci (rozumiem, że jesteście dorośli?). Skoro nie jest gotowa na związek (prawdopodobnie tylko tak mówi, realne powody mogą być zupełnie inne, m.in. atrakcyjniejszy kolega zrobił się dostępny), to spotykanie się z Tobą (gdzie Ty chcesz związku) jest marnowaniem Twojego czasu
  • Odpowiedz
@ToNieTakieProste: przed ktorym znakiem interpunkcyjnym postawilem spacje ? Nie widze:(
co do "nie dawno", postaram sie zapamietac. Tym bardziej, ze niedawno o tym mowilas:)

@johny-kalesonny: Jestem podobnego zdania, ale sprawa jest troche bardziej skomplikowana. Wczesniej ja ja calkowicie olalem, ale wtedy wiedzielismy sie tylko dwa razy na miescie, po czym przestalem sie calkowicie do niej odzywac (wystawila mnie ze spotkaniem)
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: ale sie wkopalem. Nie chce wnikac w szczegoly.
Powiedzmy ze miala sytuacje awaryjna u siebie. Powiedziala wtedy, ze jak chce to moge do niej przyjsc. Ale to jedna z takich sytuacji, gdzie mowisz komus tak tylko z grzecznosci, ale wolisz jak nikt Ci wtedy nie bedzie zatracal glowy.
  • Odpowiedz
@Kazadum: Wszystko można przecież odkręcić - urwij kontakt i zapomnij. Szanuj siebie, mirku.

Scenariusz w tym wypadku jest prosty - Ty ciągle jesteś chętny, ona miała problem (lub potrzebę), Ty byłeś dostępny, ale teraz sugeruje Ci, byś wypierdzielał. Dziewczyny strasznie często tak robią, a faceci inwestują zdecydowanie za dużo w takie znajomości. Pierwszym krokiem jest dostrzeżenie takiej sytuacji, drugim krokiem jest praca nad szacunkiem do własnej osoby.

To nie może
  • Odpowiedz