Wpis z mikrobloga

Chciałem tylko napisać, że uważam #neuropa i #lewactwo za hipokrytów i intelektualnych tchórzy, którzy nie mają odwagi na otwartą dyskusję. Po wytknięciu im kłamstw, manipulacji i posługiwania się wyłącznie ad personam moje posty OP ( @Songbird ) usunął, mnie zablokował i zaczął insynuować, że dyskusja wyglądała inaczej niż wyglądała... oczywiście posługując się kolejną porcją manipulacji i insynuacji.

Wytknąłem m.in.:
* że są hipokrytami, posługują się ad personam, insynuacji i kłamstw ale dupy im pękają, gdy używa się tego wobec nich albo ich pupilków.
* manipulują i kłamią, przypisując prawicy związek z nazizmem, a to prawica była najbardziej bestialsko zwalczana w czasie okupacji, bardziej niż AK i komuniści.
* rzekome związki ze zbrodniczym systemem przypisują ideowi a często też biologiczni spadkobiercy zbrodniarzy komunistycznych i aparatczyków reżimu komunistycznego. sic!

Jak widać na polu uczciwej dyskusji lewica nie tylko nie daje rady ale nawet nie próbuje. Za to chętnie posługuje się pomówieniami. Uważam ich za pyszałkowatych głupców, którzy sami sobie przypisują rolę elity a jakieś istotne miejsce w społeczeństwie zajmują wyłącznie z powodu uprzywilejowanej pozycji antenatów komunistycznych.

  • 29
Sprawa dotyczy jednego użytkownika = winna cała neuropa.


@prawa_reka_sorosa: To często powtarzający się schemat. Odnoszę wrażenie, że lewica jedyne co potrafi to wyłącznie sztuczki erystyczne by skanalizować dyskusje, utytłać w pobocznych sprzeczkach. Użycie przez ciebie mema tylko potwierdza moje spostrzeżenie. Dziękuję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@motorniczy: Oczywiście pomówienie, epitet... i brak argumentacji. ( ) Lewacka klasyka. Pycha lewicę aż rozsadza.

Ale dupa ci pęknie, jeśli napiszę do ciebie "intelektualny biedaku" i że nie umiesz dyskutować za pomocą argumentów, co? XD Dziękuję za kolejny dowód na potwierdzenie mojej hipotezy, że lewacy to #hipokryci i nie umieją rzeczowo rozmawiać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Majk_: Zrobiłeś kolejną manipulację - zmyślony cytat - który wykorzystałeś do insynuacji. Gratuluję kolejnego epokowego zwycięstwa lewicy. Co post lewicowca to kolejna perełka do katalogu manipulacji i propagandy. XD

Sołżenicyn miał rację z wykształciuchami - inflacja wykształcenia formalnego zrobiła gigantyczne spustoszenie intelektualne. Teraz każdy wykształceniec - głupiec z dyplomem - ma poczucie, że jest tytanem intelektu a nie potrafi uczestniczyć w zwykłej dyskusji.
genetyczny komunizm dwa zdania później

Zrobiłeś kolejną manipulację - zmyślony cytat - który wykorzystałeś do insynuacji. Gratuluję kolejnego epokowego zwycięstwa lewicy. Co post lewicowca to kolejna perełka do katalogu manipulacji i propagandy. XD

rzekome związki ze zbrodniczym systemem przypisują ideowi a często też biologiczni spadkobiercy zbrodniarzy komunistycznych i aparatczyków reżimu komunistycznego. sic!


...błagam...
@tyrald: To coś wniosło rzeczowego do dyskusji? Czy tylko podrzędną emocjonalną insynuacyjkę, że nie akceptujesz tego? Za to ja nie akceptuję manipulacji.

Jeśli nie jesteś w dyskusji w stanie oddzielić emocji od argumentów to niechybnie znak, że dyskusja nie jest dla Ciebie.
@tyrald: Teraz to już kłamiesz. Nie pokazałeś źródła tylko zmyślony cytat ponownie zacytowałeś wraz z kolejnym komentarzem. Nie rozumiesz co to źródło cytatu?

Teraz udowodnij mi mój komunistyczny/nazistowski rodowód ideowy lub biologiczny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Kolejna podrzędna manipulacja polegająca na przypisaniu rozmówcy nieprawdziwych słów. Nigdzie nie twierdziłem, że wszyscy lewicowcy mają rodowód komunistyczny, za to nadal twierdzę że ma taki rodowód spora ich część. Chyba nie