Wpis z mikrobloga

#!$%@? mam nocne przemyślenia i jak zwykle to samo... Dlaczego ja #!$%@? nic w życiu nie robię, dlaczego się #!$%@?? Nie uczę się (to że studiuje nie zmienia faktu), nie pracuję, nie mam żadnej pasji w zasadzie. Chcę to zmienić ale zawsze #!$%@? i tak wracam do starych przyzwyczajeń. Macie jakiś pomysł jak mógłbym ruszyć dupę i trzymać się tego, a nie robić jakieś bezproduktywne rzeczy tak jak dotychczas?
  • 17
@Grucha94 IF YOU WANT TO KNOW WHERE YOUR HEART IS…LOOK TO WHERE YOUR MIND GOES WHEN IT WANDERS a potem zacznij to robic. A jesli uzalanie sie nad sobą to temat w ktory uciekasz najczesciej to zostan artystą muzykiem np i pisz teksty w ktorych sie rozczulasz. Mam nadzieje ze pomoglem pozdrawiam.
@Grucha94: no wiesz stary w sensie żeby nauczyć sie podejmować zmiany w swoim zyciu i świadomie nim kierować to olbrzymia umiejetność. Niewiele osob jest w stanie żyć tak by mieć jaja i kierować swoim życiem tam gdzie powinno isc a nie godzić sie na półśrodki i wegetację. Musisz być niezadowolony to klucz. Frustracja jest świetnym progiem do wybicia sie dalej a potem cos co Cie motywuje. Ruchanie. Hajs. Poczucie spełnienia. Uśmiech
@Grucha94: zacznij od zrobienia sobie listy rzeczy i opisania obecnego stanu twojego zycia w każdym aspekcie. Szkoła praca rodzina hajs pasje kobiety znajomi potem w drugiej kolumnie napisz miejsce dokładnie z marzeń takie w którym chciałbyś sie znaleźć. Przeanalizuj co byś musiał zrobic aby sie tam dostac no i wiesz potem #!$%@? wg listy
@Kayleigh Dziękuję ;) Uważam, że u mnie cały problem tkwi w tym, że jestem strasznie niesystematyczny, robię coś tylko, gdy muszę, a tak to mam wszystko w #!$%@?. "Egzamin? Hehe co tam, będzie drugi termin! " Zamiast wziąć się od razu do roboty, żeby później mieć z tym spokój to nieee, wolę siedzieć i #!$%@?ć w gierki. 3 #!$%@? rok studiów, a ja w zasadzie nic programować nie potrafię. Nie potrafię w
@Grucha94: dzieki juz poszło. Stary no to przestań byc #!$%@?. I ogarnij sobie plan listę i napiersalaj codziennie. Moj ziomek teraz #!$%@? jako front end w jsie i #!$%@? 10k na łapę. A jest 91 za rok bedzie miał 16 K
@Grucha94: Może Cię zmotywuje moja historia.

tl, dr: Trochę ogarnęłam modelowanie 3D w sketchupie, dzięki czemu ostatecznie zostałam kierownikiem działu

Sama nie jestem jakoś super zorganizowana, projekty i nauka zawsze na ostatnią chwilę, często zapominam o niektórych sprawach, ale przecież nie jesteśmy robotami, każdemu się zdarzy. Pierwszy stopień studiów robiłam dziennie, strasznie mnie wkurzały okienka po 2-3h, gdzie dojazd do domu zajmował minimum 40 min, zazwyczaj godzinę. Dlatego drugi stopień postanowiłam
@Grucha94: Musi być coś co lubisz robić albo oglądać. Popróbuj nowych wrażeń -> zacznij grać w darta - a nóż zostaniesz mistrzem powiatu. Przejrzyj jakieś poradniki na YT odnośnie różnych kwestii (poker, książki, zoologia, historia ameryki południowej) - może coś cię zainteresuje. Wypij 3 browary i zacznij pisać głupie opowiadanie -> a nóż spodoba ci się takie tworzenie i odnajdziesz w sobie Kinga.
Satysfakcja, gdy po roku patrzysz, że zaczynasz coś