Wpis z mikrobloga

1. Kreuj się na inteligentną osobę
2. Napisz książkę o radzeniu sobie z hejtem
3. Nie radź sobie z hejtem
5. Brak profitu

Nie polecam xDDD

Przypominam, że Kołcz Majk kiedyś miał tutaj konto i chciał sobie zrobić darmową reklamę w postaci "ama posiadam teslę" ale wykopki bardzo szybko wyłapały że majk się zachowuje jak typowy janusz z internetu, spamuje swoje syfy multikontami a przyłapany na tym zaczyna wszystkich obrażać xDDD


edit:

Dokleję tu ama z Majkiem xD http://www.wykop.pl/link/2231358/ama-jestem-wlascicielem-tesla-model-s-p85/

#polskiyoutube #coaching
Pobierz Kryspin013 - 1. Kreuj się na inteligentną osobę
2. Napisz książkę o radzeniu sobie z...
źródło: comment_ZHHPN23jhd4LgEo9Ydym7AWhKZXjYOY8.jpg
  • 29
@Kryspin013: A ja kołczów podziwiam, że potrafią robić ludzi tak w #!$%@?, że jeszcze ludzie im za to zapłacą. Tak jak youtube. Jedni i drudzy mają sposób na ściąganie kasy z frajerów. To źle? Nie. Mam czasem wrażenie, że to #!$%@? na kołczing to zwyczajne bóldupienie, bo ktoś kosi ostry hajs. Mówią to co ludzie chcą słyszeć i się maszyna pieniędzy rozkręca.
@DannyMurillo: No jasne, możesz podziwiać ale u tego gościa to jest tak gówniarskie zachowanie, że ciężko to podziwiać. On nawet swoim widzom jest w stanie bucowato odpisywać komentarze klnąc przy tym a czasami i obrażając ich.

Zresztą ten gościu jak coś mu nie wychodzi to publicznie płacze xD Ostatnio żalił się na fejsie, że musi usunąć snapa bo "gimbaza" go zaatakowała a jego "#!$%@? widzownie" nic z tym nie zrobili i
@Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain: Nie wierzę, @magdalenon zbanowana za multi xD czyli jednak podszywająca się stuleja xDDD

@tony_soprano: Tu jest chyba inny przykład trochę. Bo o ile wszyscy piszą o dupie marynie i nikt się z tym nie kryje (książka się nazywa kaiko, lekkostronniczy albo jeszcze inaczej, więc o czym może być jak nie o niczym) tak ten gościu uparcie udaje, że jest ekspertem od hejtu w internecie. Śmieszna sprawa jest jeszcze taka,
@DoDoLot: I to jest prawda, ale ostatnio, mocno na wiarygodności stracił. Masa ludzi zawsze się będzie nabierać na jego kołczingowe bzdury jednak ostatnio przez jego zachowania coraz powszechniej jest uznawany za kretyna na dużych portalach.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.