Wpis z mikrobloga

#epapierosy

Jak przystało na #!$%@?ę w rurkach i vege mam zamiar wrócić do vapowania.
Kilka lat temu miałem e-fajkę tego typu
Dym był taki sobie i w sumie poszedł w kąt po kilku tygodniach.
Jak rozumiem to już przeżytek i widziałem, że teraz pali się jakieś potwory, które kopcą jak lokomotywa.
Mam rację?
Czy do 150 zł kupię coś w miarę dobrego?
  • 21
@Zuchwaly_Pstronk: Do tego pico musisz dokupić akumulator, który wkładasz do środka (~30zł). Nie kupuj na żadnym stoisku w galeriach i tym podobne, tylko zamów sobie z edymu jak człowiek lub wybierz się do nich jeśli jest w Twoim mieście. W esmokingach go nie dostaniesz, a za sprzęt podobnej klasy zapłacisz 2x tyle.
@Cummykaze
@Zuchwaly_Pstronk
True true, ja osobiście mogę polecić też Evica + aspire evo ale jest ale w postaci ciągłej dolewki liquidu. Na wycieczkę do zabki za rogiem wystarcza, do biedry już na kropelkach. Taki zestaw na wyspach kupujesz dużo drożej, ale praktycznie na każdym rogu do kupienia :)
Pico mialem, fajne ale 22mm ograniczają trochę w przyszłości.
@Zuchwaly_Pstronk kup sobie smoka małego, ew dipper tak jak pisza wyżej. Melo fajne jest przez pierwszy miesiąc potem dochodzisz do wniosków a to że smaku mało, a to chmura nie taka, a grzałki drogie :)
@Sofa a czy to ze sie przesiada z esw sprawia że ma się zasypywac sprzętem który po miesiącu wymieni? Nie lepiej kupić id razu coś na grzałki i / lub z logiczna baza?