Wpis z mikrobloga

@Garg84: roomId.Split(',')[1] wyciągnąć wyżej i przypisać do zmiennej i tyle :-) i te wszystkie else ify są tu w zasadzie niepotrzebne.
Całkiem możliwe że było tak jak napisał @zolwixx - ale to też dobitnie świadczy o jednym- że już od samego początku trzeba się starać pisać kod porządnie- błędy popełnione na samym początku rzutują na to co będzie potem.
Jak ktoś fajnie powiedział - "Pisz kod tak jakby po tobie miał
roomId.Split(',')[1] wyciągnąć wyżej i przypisać do zmiennej i tyle


@b0lec: Mam wrażenie, że to za wiele nie zmienia, bo wciąż nie wiadomo, o co chodzi z tymi id (szczególnie z przypadkiem bez ','; tak samo nie wiadomo czy mogą się zdarzyć przypadki typu '60,00', które są przepisywane na 6). Jak dla mnie to w tym przypadku przydałoby się jakieś wyrażenie regularne, które by w miarę dokładnie opisywało, czym mogą w ogóle
@StarterPak: przeciez to typowy przyklad kodowania " w grupie" :). Jeden cos napisze, drugi cos dpopisze, trzeci spojrzy i zamknie, czwarty cos dopisze, a potem przyjdzie deadline i wysylamy na produkcyjny serwer. #!$%@?, Klient mowi ze dziala
@Jurigag: no mam, mam. Tylko że w sumie mój przykład jest bardziej skomplikowany niż ten ze wpisu i musiałabym pokombinować, no i to w javascripcie którego darzę szczerą (obupólną chyba xD) nienawiścią, więc nie wiem czy mi się chce xD