Wpis z mikrobloga

#poznan jest mała fucha do wzięcia, czwartek piątek i sobota, wypełnianie ankiet w Poznań City Center z klientami galerii, łącznie 30h. Szkolenie i info jutro, jakby ktoś był chętny to na priv powiem jak się skontaktować z koordynatorką akcji. Z fartem :)
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Limonene przecież nikt nie każe nikomu pracować nie wiedząc o stawce. Wiem, że jest robota, nie znam szczegółów, może ktoś ma chwilę czasu i zechcialby dowiedzieć się więcej. Z czego tu kisnac?
  • Odpowiedz
  • 0
@Krolowa_MLWP czasem zapominam, że mirko is mirko ;)
@takie_chwile_jak_te domyślam się, ale nie widzę tu póki co chętnych, raczej osoby, które próbują mnie wysmiewac za ten post, a po drugie to dla chętniej osoby chyba nie takie obciążenie dowiedzieć się szczegółów samodzielnie, tym bardziej że wiem gdzie kierować :) mam z tą ofertą tylko tyle wspólnego, że o niej wiem.
  • Odpowiedz
@niedzwiedzica: Być może chętnych byłoby więcej, gdyby oferta zawierała więcej informacji. Nie wiem jaki jest Twój interes w zamieszczaniu tego ogłoszenia (pomoc pracodawcy, a może pomoc mirkom), ale dla obu stron dobrze jest zamieścić już na wstępie jak najwięcej istotnych informacji. Drażliwość pewnie bierze się stąd, że często pracodawcy nie traktują poważnie pracownika.
  • Odpowiedz
@niedzwiedzica: sprawa jest jasna, jeżeli sama jesteś pracodawcą bądź jesteś znajomą pracodawcy to wtedy powinnaś podać stawkę. Jeżeli nie i tylko informujesz o pracy z którą kompletnie nie masz związku to zarzuty są tu bezpodstawne.
  • Odpowiedz