Wpis z mikrobloga

@brylek: @PanMieczyslaw: @geekmaster:

Podsumowując Redmi Pro:
- bateria bardzo dobra. SOT spokojne 6 godzin na WiFi.
- OLED świetny.
- jakość wykonania i design świetne.
- czytnik z przodu bardzo funkcjonalny, działa szybko i bez problemu
- aparat(y) mocno przeciętne, może jeszcze jakoś to zoptymalizują softem
- nie testowałem GPS więc nie wiem, a ktoś pytał. ale powiem że wcześniej miałem RN2 Prime (czyli Helio) i problemów z tym
@brylek: Ciężko mi powiedzieć bo chyba nigdy nie miałem w ręku na dłużej niż kilka sekund LG, a takiego z OLEDem może nawet wcale. Samsungi miałem.. nie wiem, ciężko stwierdzić. Jak ten jest gorszy to na pewno nie jakoś bardzo bardzo.
A, no i polecam Goldwaya, dostawa szybka jak na to że zamówiłem w trakcie 11.11.
@brylek: Właśnie podłączyłem do ładowania na 6% i jest 5h 52min na liczniku.
Wczoraj było coś koło 5h 20min jak podłączałem. A, no i niestety jest ten drain o którym słyszałem jak go kupowałem. Specjalnie podładowałem wczoraj wieczorem do 50% i zostawiłem na noc, po 10 godzinach było 32%. Trochę lipa, prawie 2% na godzinę w spoczynku (było włączone wifi cały czas). Ale nie narzekam, i tak na noc zawszę zostawiam
@PanMieczyslaw Dopiero teraz podłączyłem pierwszy raz słuchawki. Audiofilem nie jestem, ale jak dla mnie jakość dźwięku dobra.
Aparat nie jest taki zły, chodzi o to że te funkcje związane z podwójnym aparatem nie działają tak jak powinny. Jak się robi tylko jednym, tym głównym, to wychodzą w miarę.