Wpis z mikrobloga

Chciałbym poruszyć temat możliwie największej imby na 4 poziomie. Mowa o pancernych ludzkich złodupcach. Serio, to jest taka imba, że ja walę. Jeszcze jak się weźmie Sorsha to wróg może juz się poddawać . Ten opancerzony niszczyciel w prawie każdej statystyce miażdży lidera czwórek, czyli wąpierzowego lorda ( kuleje tylko z prędkością). Wyssanie życie? Dobre dla ciot, które biją jako drugie. Brak kontrataku? Po co im to. Po ich analnej dewastacji nie zostaje prawie nic. Te bydlaki na 10 lvl Sorsha rozwalały hydrę na strzała ( bohater wroga też na 10, ilość krzyżowców równa 20 ). Wróg się z tobą bije to myśli o szybkiej eliminacji strzelców i archaniołow , i to jest jego trumna. Dewastatorzy w dwie tury mogą wybić masę armii wroga, a kiedy sie zorientuje, jest już za późno

Tak więc mirki- plusujcie krzyżowca. Nikt nigdy nie plusuje krzyżowca
#heroes3
Saper9 - Chciałbym poruszyć temat możliwie największej imby na 4 poziomie. Mowa o pan...

źródło: comment_aXP3pkdAd8gRdpX01LKtlYUgw1TtV6HU.jpg

Pobierz
  • 11
@Saper9: Bitch plis
To jest meduza. Nie dość, że strzela to jeszcze robi w kamień. Podejdź do niej to zrobi z ciebie jeża. Leżysz? Jeszcze nie? Bum laser z oczów bez żadnej kary. Bum znowu. Bum jesteś kamieniem, stałeś się moim murem obronnym. Miałeś być moim unicestwieniem, a tymczasem stałeś się moją tarczą zza której pozbędę się twoich towarzyszy. Tylko lochy <3
Trynidad - @Saper9: Bitch plis
To jest meduza. Nie dość, że strzela to jeszcze robi ...

źródło: comment_C4TKh8CD48dpt9PUNQ2oW32ZxqCk4hpn.jpg

Pobierz
@Trynidad: tylko nie zapomnij o wozie z amunicją ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spetryfikowani przeciwnicy nadal się zaliczają jako przeciwnik i nie możesz przez nich strzelać. Teleport/przyspieszenie , atak atak i nie ma klienta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Saper9 Zawsze gdy widzę recepty na walki typu "teleport + przyspieszenie" to zachodzę w głowę, co też robi przeciwnik w tym czasie. Jak widzę że ktoś mi teleportuje jakaś jednostkę, z miejsca odpowiadam oślepieniem.

Poza tym, Krzyżowiec z Wampirzym Lordem nie ma szans przy tych samych parametrach bohaterów. Nie wierzysz, sprawdź. Mają tę samą liczbę ataków (powstrzymany kontratak + podwojny atak sie wzajemnie znoszą) Wampirzym lord wysysa życie i pierwszy zaatakuje.