Wpis z mikrobloga

@tarasino: najlepsze jest to, że jak zgłaszasz problem ze źle naliczonym cashback, to automatycznie ci wylicza dla aktualnej stawki, a nie dla 20% przy festiwalu. Taktycznie ( )
@trollasek: No to pogratulować, ja sobie odpuściłem PlanetPlus, dopóki nie ogarnął swoich promocji na 100%, bo na razie to sprawiają wrażenie takie:

" Ty Seba jest jakaś afera na Aliexpress, trzeba dać jakiś cashback #!$%@?"
"Oka Mati damy 999% potem się ogarnie co i jak, aha no i kruczek musi być, być musi, że do 50zł w regulaminie tylko zwrot i do 17 czasu lokalnego i koszyk się nie liczy itp..."
wysyłać screen z godziną z ali i poprawiają


@Eoyx: system tak bardzo automatyczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No ja myślę, że poprawią!
Rozwala mnie to że kolejna wielka akcja i kolejna wtopa.
@miotaczsledzi: @alilovepl: a jakie to ma znaczenie ile wylicza z ręcznego wprowadzenia? Jak myslisz, ze to ostateczna decyzja to wpisz kwotę dodając ze trzy zera po prawej i ciesz się, ze przechytrzyłeś system. O naiwności. Później dziwić się, że tacy jak Ty mają problemy z ogarnięciem zasad, które ameby ogarniają bez problemu.
@tarasino: Ile to jest sporo z ponad 85tyś osób, które wzięły udział w akcji? I podaj nazwę
@widmo82: jakieś #multikonto @PlanetPlus czy co ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I podaj nazwę serwisu, który nalicza zdecydowaną większość cashbacku w pierwszej godzinie od transakcji.

@widmo82: Odpowiem rozkazem na rozkaz:
Podaj mi nazwę serwisu, który nalicza tylko część zamówień z jednej transakcji a o naliczenie promocyjnego cashbacku trzeba się upominać.

@widmo82: to może podrąż trochę czytanie ze zrozumieniem.
Wytłumaczę jak amebie:
6 przedmiotów w jedynym koszyku, jedna transakcja, jedna płatność kartą.
Planetplus nalicza 3/6 przedmiotów, 18PLN/100PLN.
Teraz kumasz, czy mam Ci to rozrysować?