Wpis z mikrobloga

Klawiatura MOTOSPEED ck104 - czyli mechanik dla proelogejmerów którzy muszą tyrać pół roku na klawiature ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cena ~45-50 dolanów
Zamówiona:
Order time & date: 09:05 Nov. 03 2016 a lot paczki za sponsorował " Free Shipping to Poland via ePacket "
Niestety ciężko mi porównać klawiaturę do innej mechanicznej ponieważ nie miałem dłuższej styczności prócz klikania sobie w jakimś sklepie na wystawie, czy chwilę u znajomego. Musze jedynie powiedzieć, że wykonanie klawiatury to oceniam na BDB+. Solidna, dobrze wykonana, ameliniowa, ciężka i dobrze trzymająca się biurka/podkładki. Przerzuciłem się z jakieś klawiatury a4tech za 21.37 zł, i różnica w pisaniu to istne mistrzostwo - klawisz łapie zawsze tak samo, pisanie staje się dużo przyjemniejsze.
Testowana chwile w CSGO, i można powiedzieć, że gra się po prostu "wygodniej". Co do niebieskich klikaczy, to rzeczywiście są głośne lecz mi osobiście to nie przeszkadza - ale współczuje ludziom na TS'ie ponieważ często potrafili słyszeć moją stara klawiaturę ( ale to też wina, że pisze jak oszalały miliard słow na sekundę ).
Chciałbym polecić wam sklep, lecz niestety chińczyk podbił cenę aż o ~50 dolanów, lecz jeśli nie zniknie i stwierdzi, że chce jednak zarobić i ustawi normalną cenę to polecam osobiście sklep
https://www.aliexpress.com/item/AOYEAH-Original-Motospeed-CK104-Mechanical-Gaming-Keyboard-RGB-Backlit-Ergonomics-Programmable-LED-Light-Teclados-Gamer/32736006472.html?=

Nie wiesz czy zamówić swojego pierwszego mechanika ? lubisz wysokie klawisze ? Myślisz, że dźwięk klikaczy przerazi cię ? Zaufaj mi będziesz zadowolony w 100%

#itemyzchin #pcmasterrace #motospeed #aliexpress #gearbest #chinskiecuda
Bialy_Mis - Klawiatura MOTOSPEED ck104 - czyli mechanik dla proelogejmerów którzy mus...

źródło: comment_QwMj67GfrMH1z7azO35UJebeCNDcR03p.jpg

Pobierz
  • 42
@Bialy_Mis: Jak będę miał wolne ~150 zł to na pewno kupię tą klawiaturkę. Zawsze chciałem mieć klawiaturę mechaniczną, ale ceny nie zachęcają do kupna. Wysokie klawisze trochę dla mnie są słabe, bo ponad 6 lat na laptopie siedziałem xD ale jakoś da się przyzwyczaić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Bialy_Mis polecam oring pod klawisze. Mam Corsair K65 RGB i znacząco wycisza klawisze bez spadku prędkości. Swoje oringi kupiłem na Ali za jakieś 2 dolany więc polecam