Wpis z mikrobloga

Jak ja współczuje polskim kobietom. Większość polskich mężczyzn ma ryj jak kowadło. Wystarczy wpisać w google grafika fraze "polish men", żeby dowiedzieć się jak wygląda typowy przeciętny Polak. 90% z nich to kartoflane mordy. Nawet nie powiem twarze, bo to są mordy. Czasami jak wyjadę za granicę to wstyd mi się przyznać, że przyjechałem z Polski. Kobiety pytają się mnie skąd jesteś? - a ja im odpowiadam żeby zgadły. "Włochy? Hiszpania?" słyszę. Jak im mówię, że Polska to są w głębokim szoku. Dziwicie się, że polskie #rozowepaski wolą zagranicznych alwaro, ale porównajcie sobie ryj przeciętnego Polaka z twarzą cywilizowanego południowca. Oprócz tego, że Polacy mają niewyjściowy ryj to jeszcze brzydzą się modą, nie dbają o siebie, chodzą w starych spranych t-shirtach, nie zmieniają skarpet i często śmierdzą strawionym alkoholem.

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #takaprawda i może trochę #heheszki ale broń boże nie #pasta lecz własne #oc
ZasilaczKomputerowy - Jak ja współczuje polskim kobietom. Większość polskich mężczyzn...

źródło: comment_M4jLLBMMB7S12t3JpKug6ixd0HFdDpUD.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@Errad: Ja tu widzę okrągłą łysą głowę przypominającą balon. Weź pod uwagę również fakt, że uśredniona twarz zawsze dąży do ideału. Wszelkie odchyły od normy warunkują brzydotę. Uśredniona twarz nigdy takich cech nie będzie posiadać.
  • Odpowiedz
@ZasilaczKomputerowy:
No trochę okrągłe gęby to są, ale nie tak jak mongoloidzi ze wschodu czy bananowe gęby z Niemiec. Bycie łysym ten efekt potęguje, ale wcale też aż tak dużo łysych za oknem nie widać.
  • Odpowiedz
@Errad: Gdyby na wykopie była jakaś reprezentatywna ilość różowych to można by zrobić ankietę. Niestety, ankiety nie są weryfikowane ze względu na płeć więc nie sprawdzimy mojej tezy. W każdym razie zapraszam różowe do komentowania. Niestety większość z nich również jest nie-anonimowa na wykopie więc boją się wypowiadać na tak wrażliwe tematy ze względu na możliwość stalkingu i cyber-przemocy.
  • Odpowiedz
  • 19
@ZasilaczKomputerowy: przecież to prawda że polacy z wyglądu w większości to kartoflaki i nie umieją się ubierać, boją się rurek bo dla pedałów i nie ma miejsca na jaja, ogólnie wszystkie ciuchy które są trochę ciaśniejsze i wyglądają elegancko to dla pedałów, lepiej biegać w dzwonowych jeansach czy za dużej bluzie i nju balansach, dlatego od razu można łatwo poznać obcokrajowca z zachodu który jest w polsce, nie dość że
  • Odpowiedz
w sumie zgodze sie tylko z tym, ze wiekszosc facetow jest zaniedbana. ale ryje jakby chcieli to mogliby doprowadzic do dobrego stanu. jak widze grubasa kartoflaka z jakimis w miare ladnymi rysami twarzy to mam ochote mu #!$%@?, ze tak sie marnuje i zapuszcza a ja musze swoja krzywizne #!$%@? znosic bo nic z nia nie zrobie bez wzgledu na to czy bede szczuply czy otyly.
  • Odpowiedz
@ZasilaczKomputerowy: Aż przypomniała mi się pewna gównoburza na Kafeterii. Jakiś koles twierdził, że Polki są najbrzydszymi kobietami w Europie. Wielu go popierało lub hejtowało. Wiele słów padło, m.in. takie perełki jak:

Ja sobie wyobrażam, co muszą czuć te biedne Ukrainki, czy Białorusinki, które muszą zarabiać na kontaktach z Polakami. Ble, współczuję, Polki mają lepiej, bo zarabiają na kontaktach z zachodnimi mężczyznami.
  • Odpowiedz