Wpis z mikrobloga

Mireczki, halp, bo już od kilku dni dzwonię po serwisach, żeby opony wymienić i jest jakaś padaka :| Nawet nie chodzi mi o to, że "o panie, najwcześniej to wiosną", tylko gnidy nawet telefonów nie odbierają. Polecicie coś w okolicy Placu Grunwaldzkiego/Ołbinu/Nadodrza? Dalej też nie problem podjechać, byle nie gdzieś kurna na Maślice ;)
#wroclaw #gdziewewroclawiu
  • 11
@Iudex: ja robiłem u Dzwończyka na Swojczycach, z Grunwaldu to masz 7 minut drogi. Tylko co się dziwic, ze kolejki - sezon jest. Możesz próbować tam tez zadzwonić , www.dzwonczyk.pl.
@bitcoholic: No i w tym rzecz, że nie mam czasu się kręcić po serwisach "w ciemno", muszę się umówić, bo napięty harmonogram. Choćby i na za tydzień, ale bez straty czasu na jeżdżenie.
@Iudex w środę telefon o 16 i umówiony na 18 na wymiane. Stabłowicka 1. Wiem, że to już za Maślicami, ale jak chcesz szybko to próbuj tam (numer znajdziesz). Aaa, wymiana na stali to 60 złotych.
@Iudex z dzwonieniem to jest problem. Trzeba zapakować opony i jeździć po mieście i szukać. Tez dzwoniłem to odpuściłem i dziś idę na boczną milickiej bo się tydzień temu umówiłem.