Wpis z mikrobloga

Ej mirki, takie rozważanie odnośnie #internetu

Ogólnie ten który mam jest mi już nie wystarczający, 10Mb/s to już dla mnie za mało. Obecny operator nie robi nic w kierunku aby zwiększył prędkość przy tej samem cenie usługi. Inni operatorzy odpadają (bo ich nie ma), orange w sensie Neostrada nie wchodzi w grę z tym ich wersją "Do". Tak myślę aby nie przejść na internet "mobilny". Ogólnie w mieszkaniu na telefonie wyciągam około 30Mb/s i to na chwilę obecną jest zadowalająca mnie prędkość. Pakowalibyście się w ten interes za większą kasę, czy jednak pozostali na stabilnym aktualnym poziomie.

#pytanie #tmobile #orange #plus #play
  • 23
@WuDwaKa: możesz spróbować Red Bull Mobile, za 50 złotych doładowania masz konto ważne na 3 miesiące, cała kasa do wykorzystania, a raz w miesiącu uruchamiasz pakiet LTE za friko, 100 GB z pełną prędkością łącza. Czyli w sumie 3 miechy neta za 50 złotych, korzystam i polecam ;)
@WuDwaKa: współczuje... Ja płace za spory pakiet tv z multiroomem i internet 180mbps 110 zł miesięcznie w toya :(. Orange rzeczywiście nie polecam, miałem założone 80mbps, tyle płaciłem, a śmigało na 25... I nic nie mogłem z tym zrobic.
@factorys: Niestety ale węzeł cieplny mam jakieś 500m od siebie, ogólnie ulica nie jest podpięta do sieci ciepłowniczej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Axiss: Spoko, rodzice już skutecznie zadbali abym nie miał jak z nich korzystać ( ͡ ͜ʖ ͡)
@WuDwaKa: A to jeszcze jedną radę mam dla Ciebie - o ile masz modem LTE/3G ew. telefon w którym możesz użyć tetheringu.
Idź do kiosku, kup starter Plus za 5 PLN - zarejestruj i masz 50GB / miesiąc na testy. (5x możesz tak zrobić ), play chyba też ma takie promocje.

Zobaczysz czy da się tak korzystać z sieci na dłuższą metę.