Wpis z mikrobloga

@StonedApe: To narzędzie jest strasznie idiotyczne. Praktycznie w każdym wyniku można dopasować do każdego człowieka. Chcesz coś takiego z prawdziwego zdarzenia? Zrób MMPI-2. Ale gwarantuję, że nie zinterpretujesz wyników.
  • Odpowiedz
@sulkov: nie zgadzam się, przeglądałem inne profile osobowości, moje zachowania pasują idealnie do "Działacza". Możliwe że istnieją inne, bardziej złożone testy, na chwilę obecną ten całkowicie mi wystarcza. Sprawdze sobie z ciekawości to MMPI-2
  • Odpowiedz
@Buniu: o INTP - "Choć mogą wydawać się zagubieni w niekończących się marzeniach, to wynika z bezustannego procesu myślowego, który srawia, że ich umysł jest pełen pomysłów od chwili przebudzenia się."

iks de #!$%@?. Ja rano medytuję żeby ochłodzić z rana mózg i wejść w dzień ze spokojem
  • Odpowiedz
@StonedApe:

Ludzie o osobowości ENFJ to urodzeni liderzy, pełni pasji i charyzmy. Stanowiąc około dwa procent populacji często odnajdują się w roli polityków, trenerów czy nauczycieli, którzy wychodzą z pomocą innym ludziom inspirując ich do osiągania swoich celów i czynienia dobra na świecie. Dzięki wrodzonej pewności siebie, która rodzi autorytet, osoby z grupy ENFJ czerpią wielką dumę i radość z ukierunkowywania innych do współpracy ze sobą nawzajem i wspierania wysiłków
  • Odpowiedz
@StonedApe: mnie w ogole nie wyszło. Po tescie wyskoczyło mi “Poszukiwacz Przygód” (ISFP-t), ale opis sie mocno nie zgadza.
W eneargamie za to zgadza się bardzo dużo, więc wolę właśnie ten system.
  • Odpowiedz