Wpis z mikrobloga

Mirki o jak śmiechłem. Mój różowy zajmuje się czasami organizacją urodzin dla dzieci, tym razem miały one jakieś 4-6 lat. Po odśpiewaniu "Sto Lat" przychodzi dziewczynka po kawałek ciasta i pyta się czy jest bezglutenotenowe XD Ciekawe czy już chodzi już na junior crossfit ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #takbylo #oswiadczeniezdupy
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@korbixon:

U dzieci alergia na gluten objawia się najczęściej w postaci atopowego zapalenia skóry


Może po prostu miała na niego alergię? To akurat nie jest wymysł Chodakowskiej i jej ferajny.
  • Odpowiedz
@korbixon: I czy to jest dobry kierunek w jakim ten świat zmierza? Kiedyś ludzie jedli normalnie, jak ktoś chciał to ćwiczył we własnym zaciszu i można było dbać o formę. A teraz? eh....
  • Odpowiedz
@korbixon: Bawi cię, że dziecko może mieć biegunkę i wysypkę po zjedzeniu nieodpowiedniego pożywienia i cała "dieta" zrujnowana? W gorszych przypadkach może trafić do szpitala dusząc się... Poczytaj - celiakia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@korbixon: a jak ma wykryta celiakie? To miała zjeść z glutenem? Mam kumpla co ma ten syf i kilka lat temu lekarz kazał mu być na diecie otrębowej jak wykryto celiakie to nie miał już kosmków jelitowych....
  • Odpowiedz