Wpis z mikrobloga

Wytłumaczy mi ktoś dlaczego Heroes VII dzieje się 10 lat po wydarzeniach z 5? Po 1. Fabuła 7 części gry opiera się na walce o tron imperium gryfów. Przecież po pokonaniu Biary z rozkazu Isabelli w DH zostało przemienione w imperium jednorożców a władze miał przejąć Duncan po ślubie z Freydą (!!!) więc walka o władze w przystani byłaby bezsensowna(!!!!) Po 2. Co by się stało w tak krótkim czasie z Freydą, Duncanem i innymi bohaterami z 5 odsłony, których nie ma w ostatniej części gry(wyparowali?) Generalnie fabuła w tej części gry nie trzyma się kupy i widać, że Ubisoft niepoważnie potraktował nie tylko tą produkcję, jak i fanów tej serii ( pomijając już wielką liczbę glitchy, bugów itp. czy też niewielkiej liczby innowacji graficznych w stosunku do poprzednich części) Mam nadzieję, że za następną częścią tej serii weźmie się jakieś inne studio, które nie zrobi kolejnej fuszerki (gówna) jak to robi UBI
#gry #strategie #wyznaniezdupy
  • 2
  • Odpowiedz
@jull-jonowski: Nie mam pojęcia o co chodzi, bo nigdy nie śledziłem uważnie fabuły Heroesów (może oprócz podstawki czwórki, miała naprawdę niezłe historie), ale osobiście to chciałbym, żeby Ubi dało nowego Heroesa do zrobienia Nival Interactive (twórcy V). Generalnie to co roku zmieniają studio, a właśnie Nival zrobił kawał dobrej roboty (szczególnie z drugim dodatkiem). Tylko że oni teraz się chyba zajmują gównogierkami f2p na telefony...
  • Odpowiedz