Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem z #windows 10. A dokładnie to z internet explorerem (#ie) (kek). Kiedyś tam kiedyś zrobiłem aktualizację. Okazało się, że do poprawnego wyświetlania niektórych aplikacji (#poker) potrzebny jest IE, ale co się stało, okazało się że w systemie go nie ma. Przeczytałem różne w tym oficjalne komunikaty i nic. na stronie #M$ , jak wszedłem w zakładkę download, wybrałem system (z listy do wyboru #fucklogic) to artykuł blabla bla że NAJPRAWDOPODOBNIEJ mam edge/ie. No ale go nie mam. Ściągnąć nigdzie z jakiegoś legitnego miejsca nie mogę (albo chce mi jakiś syf i asystentów pobierać, albo dziwne źródła).

Jak wyszykuje, albo chce uruchomić to wyskakuje komunikat, że czegoś takiego nie ma i #!$%@?. A sprawa jest dla mnie pilna.

Jest szansa żeby to jakoś ręcznie zainstalowac, czy coś? Zalezy mi na czasie, a reinstalki robić mi się nie chce z powodu głupiego IE.

#kiciochpyta
  • 6
@sledz Dziwne bo powinien być, przynajmniej u mnie jest. Chyba w panelu sterowania jest opcja do instalacji składników systemu Windows, może tam da się go zainstalować.
@Asmod96: @bobbb: Tak to to, dzięki. Konkretnie, profesjonalnie, polecam Mirków.

@Thide: Toż to jeden uj. bo w edge jest opcja by włączyć IE. Tyle że u mnie i tego i tego nie było. W ogóle w systemie.

Wątek do zamknięcia ;)

PS: Tak myślałem że to będzie banalne rozwiązanie, ale jak fora czytałem to już zaczęli się rozwodzić nad grzebaniem w rejestrze. I najlepsze że na stronie MS wzmianki