Wpis z mikrobloga

Jeśli mieliście zły poranek, to wyobraźcie sobie co musiał czuć Elon, który pewnie jak co dzień wchodzi na wykop poczytać o swoich osiągnięciach, przegląda wykopalisko, główną i ani słowa o nim, aż tu nagle okazuje się, że gremium wybitnych, wykopowych amerykanistów orzekło, że jest lewakiem xD Co on teraz zrobi? Kto kupi od niego ten cud techniki jakim jest Tesla, kiedy stracił swoich najwierniejszych wyznawców w rejonie Europy środkowowschodniej. Jak domek z kart runęło jego marzenie przez jedną, głupią wypowiedź.

I think a bit strongly that (Trump) is probably not the right guy.



#neuropa #elonizm #polityka
źródło: comment_1vAT0ePIfBSLGHc2rvBiJ6VulrplgPkh.jpg
  • 9
@matthew: mój ulubiony cytat z dyskusji pod tamtym znaleziskiem (tak, mam wypisane ulubione cytaty, bo to, co tam się dzieje, to ludzkie pojęcie przechodzi):

Nie jestem przeciętnym wykopkiem i całkiem możliwe, że znam się na polityce lepiej od Elona Muska i Alberta Einsteina. To, że ktoś jest ekspertem w pewnych dziedzinach nie oznacza, że jest ekspertem w innych dziedzinach. Ekspert w dziedzinie brydża pan Korwin Mikke nie zna się na programowaniu
@matthew: Oto jak jednym stwierdzeniem zniechęcić do siebie fanów jedynej prawdziwej opcji politycznej ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@? tam że wizjoner, #!$%@? że jego pomysły wybiegają w przyszłość i mają zapewnić ludzkości skok technologiczny. Głupi lewak i tyle, nie ma pojęcia o czym mówi, już go z Matim nie lubimy.
@smyl: Ten tekst to czyste złoto xD Też go zapisałem - tylko w takiej wersji:

Nie jestem przeciętnym wykopkiem i całkiem możliwe, że znam się na polityce lepiej od Elona Muska i Alberta Einsteina. (...) Ja znam się na polityce lepiej od Muska dlatego, że tej dziedzinie poświęciłem znacząco więcej czasu i uwagi, od Einsteina - dlatego, że żyję w XXI a pan Einstein jest martwy, więc dzisiejszej polityki nie miał
@Herubin: To, że czytanie nawet over9000 godzin głównej wykopu też tego nie daje - tym bardziej, że napisał to wykopek, z którego od lat ciągnięty jest łach, że pisze elaboraty o dupie Maryni, mając rozeznanie dziecka z podstawówki.