Wpis z mikrobloga

#aliexpress #1111aliexpress #planetplus #1111

Powiem Wam tak, ten dzień był niesamowity!

Cały dzień niesamowitych oszczędności i Cashback aż do 20% przez cały dzień w Aliexpress!

Jeśli, któraś z Waszych transakcji nie pojawiła się w przeciągu 24h na koncie automatycznie daj nam znać i wypełnijcie ten formularz:

https://www.planetplus.pl/pomoc-i-kontakt#formularz-naliczania-cashback

Natomiast uwaga!

Czas festiwalu dobiegł końca, ale to nie wszystko! Przygotowaliśmy dla Was Afterparty.

Jeśli nie zdążyłeś zrobić zakupów w trakcie festiwalu - teraz masz jeszcze 10% Cashback w AliExpress!

1. Akcja trwa w dniach 12.11.2016 r. g. 00:00 do 13.11.2016 g. 23:59
2. Z promocyjnego Cashback AliExpress mogą skorzystać zarówno nowi jak i istniejący użytkownicy Planet Plus.
3. Użytkownik może dokonać dowolną ilość transakcji z promocyjnym zwrotem Cashback jednak ich łączna wartość maksymalna może wynieść 1000 zł.
4. W przypadku, gdy wartość transakcji użytkownika w trakcie trwania akcji przekroczy 1000zł nadwyżka rozliczana jest standardową wartością Cashback: 6%
Pobierz PlanetPlus - #aliexpress #1111aliexpress #planetplus #1111

Powiem Wam tak, ten dzi...
źródło: comment_DRK542Uqmzy9m8whx6DIYg1k90gWiEqm.jpg
  • 13
@mp3-10: my nie mamy kursów USD/pln serio to nie my rozliczamy walutę - do nas przychodzi juz finalna kwota jako numer zapisywany do bazy na podstawie którego wyliczany Cashback. - jeśli chodzi o sama kwotę widziałeś ze Cashback jest nie naliczany na podstawie kosztów przesyłki etc tylko sam towar?
@PlanetPlus: To, że cashback jest za sam towar to wiem (ale i tak była darmowa wysyłka). Mi to wygląda, że został naliczony cashback tylko od połowy zamówienia, na którym miałem dwie sztuki tej samej rzeczy. Czy jest możliwe, że naliczacie cashback tylko dla jednej sztuki tego samego produktu?