Wpis z mikrobloga

Moje krótkie podsumowanie.
Marsz bardzo spokojny. Policja kolejny rok staje na wysokości zadania.
Lewactwo które prowokowało na trasie marszu zostało mistrzowsko strollowane poprzez zasłonięcie. Wiele osób nie wiedziało nawet że jakaś pikieta tam była.
Przemówienia w większości mi się NIE podobały. Nie do końca podoba mi się obrana droga.
Idioci którzy spalili flagę Ukrainy powinni i dostaną po łbie za takie prowokacje.
Koniec końców Marsz na plus.
Brawo Lewandowski :)
PS. Ponad 30 użytkowników na #czarnolisto w jeden dzień. Dehumanizowanie i zwyczajne prostactwo w wykonaniu lewej strony wypoku było dziś wybitne.
#marszniepodleglosci #4konserwy #polityka
Pobierz PatologiiZew - Moje krótkie podsumowanie.
Marsz bardzo spokojny. Policja kolejny rok...
źródło: comment_QFO0q4ewJ9lVcEaFQVr9o2xUd5jarpxO.jpg
  • 19
Dehumanizowanie i zwyczajne prostactwo w wykonaniu lewej strony wypoku było dziś wybitne.


@PatologiiZew: I to jak. Na szczęście moderacja stanęła na wysokości zadania i kasowała plakaty, czy posty gdzie nazywali manifestujących zwierzętami, itp. Nawet ktoś bana dostał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Byłem przez chwilę przy PKP, gdzie ONR miał namiot. Atmosfera i klimat kazał mi zostać, a obowiązki wracać do domu. Może za rok ( ͡°
@PatologiiZew: To w końcu była flaga Ukrainy czy Śląska? Widziałeś na żywo jaka to flaga? Oglądałem stream i tam na scenie kogoś informowali że to są flagi Śląska nie Ukrainy, bo jakaś tam grupka osób szukała wrażeń i niby się do Śląskich flag przypieprzała. Tak też wszyscy pisali na bieżąco na wykopie, o Śląskiej fladze.
@urs6: i Narodowa Wolna Polska. Niestety w tak ogromnym tłumie nie da się wyłapać zachowań takich grup.

Tak też wszyscy pisali na bieżąco na wykopie, o Śląskiej fladze.


@alabaster: w terenie mówiono co innego. Dlatego sam czekam na potwierdzenie DLACZEGO.
Lewactwo które prowokowało na trasie marszu zostało mistrzowsko strollowane poprzez zasłonięcie. Wiele osób nie wiedziało nawet że jakaś pikieta tam była.


@PatologiiZew: Ruch na poziomie zasłonięcia przez dziecko uszu i powtarzanie "lalalalalala nie szłyyyyyszę!".