Wpis z mikrobloga

@mq1: piłki bywają jajowate, w zyciu nie będę biegał za taką, która nie wiadomo jak się odbije

znam taką Xantię, pal licho, jak to ona, co tam ona, ale zawsze możemy się sprzeczać :)
  • Odpowiedz
@mq1: Nie chcę Cię martwić, ale nie poszedł spać po twojej groźbie. Rzucasz słowa na wiatr, czy podejmiesz jakieś dalsze kroki? Swoją drogą, sam jestem wciąż w szoku, ale na wykopie są naprawdę fajne dziewczyny, nawet z bordo. Chociaż nadal nie potrafię odgadnąć co one tutaj robią :P
  • Odpowiedz
@choleryk: Do ciebie i do reszty samotnikow tutaj, tych co stracili wiare w znalezienie kobiety. Powiadam wam, wczoraj sie dowiedzialam, ze moj brat, prawie 29 lat, znalazl w koncu dziewczyne!!! I to nawet ladna, podobno nie glupia no i mloda, bo w moim wieku :p Jezeli on znalazl, to dla was tez jest nadzieja :D A profil mojego brata to: po polibudzie, inzynier budowlany, pracocholik, dziwny typ, sprzetoholik, bardzo ale
  • Odpowiedz
@choleryk: Bo ja, z sercem na ręku, zapoznam się z Twoją najlepszą koleżanką, będę się uśmiechał do niej, przez całe to Twoje zorganizowane spotkanie, będę udawał, że nie patrzę na jej nogi, piersi, może zerknę na buzię. Ale to nie jest takie proste :)
  • Odpowiedz