Wpis z mikrobloga

@MotoKubaPL: Szczerze to jestem trochę w szoku, co trzeba mieć w głowie by iść pod siedzibę jakiejś firmy i palić ich loga za to ze usunęli jakiś content?!? Wieje strasznym zacofaniem. Ale czemu się dziwić. To sa ci sami ludzie którzy wspierają zakaz handlu w niedzielę włączając w to WYŁĄCZANIE ecommerce. Czyli że w niedzielę allegro i cała reszta stron z zakupami online powinny być zamknięte. TO jest właśnie dla mnie
@blubi_su chyba nie do końca zrozumiałeś sprawę. Facebook blokuje wybiórcze fanpage. Przykładem jest konflikt stron "fuck Jesus" i "fuck islam". Strony przejawiające wartości religijne i patriotyczne czy prawicowe są blokowane z automatu. To oczywiste, skoro nurty o propagandzie lewicowej wspierają FB. Tak samo jak Clinton lubuje się Arabią(wikileaks), tak facebook z panią Waydenthal, która jest idealnym przykładem stronnictwa. Nie widzisz jak to się zazębia? Ludzie są źli, bo wszędzie jest fałsz i
nie zauważyłeś kiedy obrałeś jedną ze stro


@grzesiek23Gda: Hah, ależ oczywiście że każdy jest po jakiejś stronie, nie ma ludzie po stronie wszystkich. Co nie oznacza że nie mogę negować i wyśmiewać zachowań skrajnie idiotycznych i prymitywnych.
W odróżnieniu od tych prymitywów ja rozumiem to że Facebook jak i Wykop i mnóstwo innych sajtów są w prywatnych rękach ludzi którzy mają swoje poglądy, swoje filozofie itd. Tak było zawsze jest i