Wpis z mikrobloga

Skoro na Marsz Niepodległości zaproszono nacjonalistów włoskich, którzy bezpośrednio odwołują się do ideologii Mussoliniego, który w Drugiej Wojnie Światowej walczył przeciw Polsce oraz nacjonalistów słowackich, którzy odwołują się do ideologii Księdza Tiso, który walczył w Drugiej Wojnie Światowej po stronie Hitlera to czemu nie zaproszono ukraińskich nacjonalistów odwołujących się do Bandery?


#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekaznarodowcow #marszniepodleglosci #polityka
  • 51
  • Odpowiedz
@Majk_: tez mnie to zastanawia.czemu onr nie kumpluje sie z banderowcami.nie mowie ze wszyscy są tam #!$%@? ale ci ktorzy hailują nie powinni 4aczej czuc odrazy na widok nacjonalisty z ukrainy
  • Odpowiedz
@Majk_: No dobra ale to że jest tam jego córka nie oznacza że to wprost faszyści a Kotleba to partia nacjonalistyczna którą media uważają za spadkobierców Tito. Ja prosiłem o jakieś dowody bo przypinanie łatek jest bardzo proste.
  • Odpowiedz
@Majk_: Równie "rozsądne", co zapraszanie przez polskich lewaków Antify z Niemiec. Równie błyskotliwe, co zapraszanie rosyjskich i francuskich trockistów, marksistów oraz stalinistów na pochody pierwszomajowe. Zresztą nasze lewica (nawet się z tym nie kryjąc) i bez nich zbyt często odnosi się do zbrodniczych pomysłów komunistycznych ideologów. Typowa wybiórczość neuropka.
#bekazlewactwa
  • Odpowiedz