Wpis z mikrobloga

Nie chce naśmiewać się z mojego biednego ojca, ale muszę. Żeby poznać w skrócie jego osobę muszę nadmienić, że zdarzało mu się na hura złapać szklankę z olejem myśląc, że to oranżada. Myć włosy płynem do płukania tkanin, pytać CZEMU TO SIĘ NIE PIENI albo wysmarować twarz odżywką do włosów i być zdziwionym czemu się nie wchłania. No, ale wracając do dzisiaj.

Matka ugotowała flaki, zostawiła odcedzone w misce w której zazwyczaj jest makaron. Zauważyła potem przy nim, że sporo ich ubyło. Nasz bohater stwierdził tylko, że on zjadł i dziwnie smakował ten makaron...


#logikaniebieskichpaskow #ojciecjealewolnomysli #czystyubaw
Pobierz magnes125 - Nie chce naśmiewać się z mojego biednego ojca, ale muszę. Żeby poznać w s...
źródło: comment_uD8jc5bm9Drc3xmcZUXUYyCghcnbWrif.jpg
  • 8
@pan_sting: Może trochę #!$%@?ąc. Kiedyś na początków studiów miałam pewnie jak każdy szkolenie z BHP. Jedno z fajniejszych na jakich byłam tak swoją drogą. I tam dowiedziałam się, że mężczyźni zdecydowanie częściej są ofiarami zatruć niż kobiety bo oni nawet nie powąchają zanim coś zjedzą. Ten odruch wąchania to jest chyba mocny u każdych babek :P

My byśmy nigdy bez wąchania nie wzięły żadnej substancji, która nam jest nieznana :D
bo oni nawet nie powąchają zanim coś zjedzą.


@magnes125: #!$%@? i kolejny element mi się nie zgadza z projektem technicznym :/ Jakby robili badania do standaryzacji, to bym już dawno odleciał jako wadliwy model...